Naujienos spausdinti

Sveiki atvykę į Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“ interneto svetainę

Tikimės, kad čia rasite visą Jums reikiamą informaciją


 

NAUJIENOS
 
 

GERBIAMI TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI,

 

Esame Jums labai dėkingi už praeitais metais skirtą paramą lopšeliui-darželiui. Tokiu būdu Jūs prisidedate prie lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) ugdymo proceso gerinimo veiklos.

 

Informuojame Jus, kad gautų lėšų suma 2017 m. sudarė 604,34 Eur. 2016 m. sudarė  548,44 Eur; 2015 m. − 718,78 Eur. 

 

2018 m. surinktos 2 proc. lėšos sudarė 921.12 Euro.  Lėšos panaudotos: nupirkta šviesos lenta 3 vnt., silikoninės figūros ir skaičiai, skrituliai, smėlio komplektas, tyrinėjimo kompklektas.

 

Maloniai kviečiame ir šiais metais skirti iki 2 % sumokėto pajamų mokesčio Visagino lopšeliui-darželiui „Auksinis gaidelis“ (VPC) ir iki gegužės 1 d. užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos formą FRO512, kurią galima rasti internete adresu www.vmi.lt − reikalingi duomenys – paramos gavėjo pavadinimas:

Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“, kodas 190230639, adresas: Tarybų g. 9, 31134 Visaginas. AB bankas  „Swedbank", banko kodas 73000, banko sąskaita LT607300010002620498.

 

                                              Dėkojame ir visada laukiame Jūsų lopšelyje-darželyje

 
 
2019-03-14 | Kovo 11- osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas!

Kovo 11- osios, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas!

plačiau
 
2019-03-08 |

„Mūsų blynai patys skaniausi, o muzika garsiausia“

 

Maslenica – viena seniausių, savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių.  Maslenica – tai linksmos žiemos palydėtuvės, su viltimi greičiau sulaukti pavasario ir jo šilumos, laukiant pavasario žalumos ir gamtos pabudimo. „Žiema, žiema, dink iš kiemo“, - taip šaukia visi karnavalo dalyviai, norėdami sutikti pavasario saulėgrįžą bei pavasarinius saulės spindulius. Svarbiausias Maslenicos patiekalas – blynai,  kurie yra svarbus šventės atributas, turi savo vietą ir reikšmę šioje šventėje: jie turi būti apvalūs, paskrudę, šilti. Blynai simbolizuoja saulę, kuri vis labiau ir šilčiau šviečia, dienos ilgėja. Praėjo daug šimtmečių, kaitėsi tradicijos, tačiau Maslenica vis dar gyvuoja ir yra švenčiama. Žmonės ją sutinka ir palydi norėdami linksmybių sūkuryje pamiršti rūpesčius.  Maslenica – tai visą savaitę besitęsianti šventė,  kurioje gausu rusų liaudies ratelių, tradicinių skambių dainų, šokių, žaidimų, o svarbiausias šventės paprotys – pačių pagamintos žiemos baidyklės – Maslenicos sudeginimas.  Prieš deginant Žiemos baidyklę dainuojamos dainos, žaidžiami žaidimai ir visaip kitaip linksminamasi.

Tradiciškai linksmai ir šventiškai mūsų lopšelyje-darželyje paminėta ši tradicinė slavų šventė.  Mes darželyje taip pat stengiamės jas išlaikyti, vaikams parodyti ir papasakoti. Vaikai kartu su auklėtojomis ir tėvais gamino kaukes.    

Kovo 5 d. nuo pat ryto darželyje skambėjo muzika, vaikščiojo po grupes persirengėliai, kurie kvietė į kiemą. Kieme vaikus ir svečius sutiko Skomorochas, Žiema ir Pavasaris.  Visą rytmetį dainavom, šokom, blynais vaišinomes, ir žiemą iš kiemo varėm. Labai jau pavasario visiems norisi.

                                                                                Parengė „Bitučių“ grupės auklėtoja  Larisa Minič

 
 
2019-02-27 |

Visagino lopšeliui-darželiui

„Auksinis gaidelis“

 33-ji

 

 „Žmogus, jeigu nori tapti tuo, kuo turi tapti,
 vaikystėje turi būti vaiku  ir daryti tai, kas jam,
kaip vaikui, suteikia laimės“. 
( J. M. Pestalocis) 

 

„Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir sąvąją“, - taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis.

Lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 33 - ius metus – trisdešimt trys rugsėjai su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių tėveliams į rankas, trisdešimt prisirišimo rudenų, žiemų, pavasarių ir vasarų, per kuriuos pamilti ir  užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui išleistuvių rankos. Tai 33 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui – sėkmingam vaikų ugdymui. Per 33 metus darželio gyvenime įvyko nemažai pokyčių – keitėsi žmonės, aplinka, pavadinimai, bendruomenės tikslai. Šiandien darželis didžiuojasi savo darbščiu, talentingu, kūrybingu ir, svarbiausia, laimingu kolektyvu. Rašytojo Makso Frišo posakiui „Laikas mūsų nekeičia, tik tobulina“ per trisdešimt trejus metus įrodė, kad laikas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Įstaiga tikrai turi kuo didžiuotis, jos bendruomenė yra susitelkusi, kūrybinga, stipri, savo nuveiktais darbais žinoma ne tik Visagino mieste, bet ir šalyje.

Tikiuosi ir viliuosi, kad ir ateinantys metai bus pažymėti visų prasmingu darbu bei išugdyta ne viena kultūringų, darbščių ir savo kraštą mylinčių visaginiečių karta.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dirbo ir tebedirba mūsų įstaigoje. Jūs esat patys svarbiausi vaikui, nes kruopščiai, kūrybingai dirbate visus darbus. Šios gražios šventės proga linkiu jums sveikatos, kūrybingumo, sumanumo ir dar daugiau gerumo.

Linkiu visiems, kad Jūsų laikas skaičiuotų tik laimingas akimirkas.

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 

 
 
1   2   3   4   10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>