Naujienos spausdinti
2015-03-21 | LOPŠELYJE-DARŽELYJE PAMINĖTA PASAULINĖ ŽEMĖS DIENA

 Lopšelyje-darželyje vyko renginys „Laba diena, saulute“, skirtas Pasaulinės Žemės dienai paminėti. Renginį organizavo pedagogai: Valentina Katyševa, Irina Abdulaeva, Maria Drinevskaya, Larisa Pilkonienė, Natalja Solovjova. Veikla skirta jaunesniojo amžiaus vaikams. Dalyvavo grupių „Voveriukai“, „Nykštukai“ ir „Boružėlės“ vaikai.

Siekėme supažindinti vaikus su šventės „Žemės diena“ prasme: suteikėme žinių apie pavasario požymius, ryšį tarp oro sąlygų ir augalų augimo, gyvūnų aktyvumo, meilę gamtai; tobulinome vaikų komunikacinius ir meninius įgūdžius, gebėjimą kalbėti, dainuoti, šokti, sukurti džiaugsmingą, linksmą atmosferą.

Renginio metu vaikai pasikvietė saulę, kad greičiau ateitų pavasaris, jie dainavo daineles, šoko, papasakojo, kam reikalinga saulutė, pažaidė žaidimus: „Skėtis“, „Traukinys“. Vaikai pamatė lėlių spektaklį, susitiko su pasakos personažais: debesėliu, meškiuku, paukščiais ir kt. Saulutė pasveikino visus susirinkusius su Žemės diena, vaikus pavaišino „saulės sultimis“. Prie veiklos prisidėjo ir tėvai. Jie pagamino vaikams žvėrelių, paukščių kaukes, mergaitėms gėlių vainikus. Ačiū visiems už kūrybą.

 

Auklėtoja Valentina Katyševa