Naujienos spausdinti
2018-10-08 Akcija „Savaitė su šypsena“

Prevencinės programos įgyvendinimas

 

Spalio 8 -12 d.

 lopšelyje-darželyje vyks  akcija

„Savaitė su šypsena“

 

Akcijos tikslas savaime suprantamas - priversti aplinkinius nusišypsoti

 

Kaip tai padaryti? Labai paprastai. Prisigalvok įvairiausių akcijų atrakcijų ar kitokių veiklų, kurios priverstų aplinkinius nusišypsoti! Žodis „akcija“ aprėpia įvairiausias veiklas nuo paprastų komplimentų ar saldainių dalinimo iki milžiniškų flash mob'ų. 

Juk taip gera, kai dėl mūsų kažkokių veiksmų visiškai nepažįstamas mums žmogus ar kaip tik mums artimas ima ir nusišypso. Juk taip gera praskaidrinti kažkieno pilką kasdienybę. Nė neabejoju, jog visi esame nors kartą patyrę, kai dėl kito žmogaus spontaniškų ar jau suplanuotų veiksmų mūsų diena nušvinta kitomis spalvomis, - mes pradedame šypsotis. O šypsena - galingas ginklas, naudojant ją gyvenime galime pasiekti kur kas daugiau! Taigi, akcijos tikslas ir yra įteikti kitiems žmonėms šį niekam žalos nedarantį ginklą.

 

Nusišypsokite!

 
 
2018-10-04 | Mokytojus sveikina lopšelio-darželio bendruomenė

Visagino  lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ kiemą puošia kilimas, skirtas Mokytojo dienai, kurį rengė ir dėliojo Edukacinių erdvių plėtojimo programos darbo grupės nariai, vaikai ir jų tėveliai, pedagogai, kiti darbuotojai iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos. Dėkojame idėjos sumanytojai Jelenai Gaškovai, bei visiems, kurie kūrė.  

plačiau
 
2018-10-04 | Sveikinimas

Su Mokytojo diena!!!

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2018-10-01 | Penktasis Solidarumo bėgimas

Štai kaip šauniai prie 5– jojo Solidarumo bėgimo tokią saulėtą dieną prisijungė ir Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“  jau penktą kartą organizuoja Solidarumo bėgimą.

Mūsų lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė remia šį smagų bei sėkmingą projektą, kuris prasmingai bendrai veiklai jungia visos Lietuvos ir Ukrainos vaikus.

Būkime geresniais, tolerantiškesniais, mokykime vaikus nuo mažens padėti aplinkiniams.

Ačiū organizatoriams.

plačiau
 
2018-09-24 | Kviečiame dalyvauti Solidarumo bėgime

Solidarumo bėgimas mus visus moko atjautos ir atsakomybės – Lietuvos vaikai drąsiai bėga už tai, kad jų bendraamžiams tekusios problemos bent truputį palengvėtų.

 

Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 5-ąjį kartą. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija.

 

Kviečiame lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenės narius (darbuotojus, ugdytinių tėvelius, senelius, šeimos narius) prisijungti prie SOLIDARUMO BĖGIMO bei dėkojame už parodytą jautrumą ir supratingumą.

Solidarumo bėgimo vieta: Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“, Tarybų g. 9, lauko kiemelis prie įėjimo.

Solidarumo bėgimo data: 2018 m. spalio 1 d.

​Solidarumo bėgimo laikas: 10.00 val.

Dalyvaukime!!!

Remkime ir suteikime pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Kartu galime viską!!!

 

Organizatoriai

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>