Naujienos spausdinti
2013-02-08 | Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

Gerbiami lopšelio-darželio  bendruomenės nariai,


Kovo 11-oji - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena - visada išliks sutelktumo, ypatingo bendrumo ir kilnių idėjų simboliu. Tai diena, kai lietuvių tauta savo dvasia ir ryžtu susigrąžino Valstybę ir Laisvę. Susigrąžino galimybę kurti gyvenimą laisvoje šalyje.

 

Kovo 11-oji – mūsų tautos pergalės diena. Dėl visų mūsų vienybės, ryžto, drąsos ir susitelkimo šiandien gyvename laisvoje Lietuvoje. Tegu šis ypač svarbus laimėjimas ne tik džiugina širdis, bet ir įkvepia kasdieniam atsakingam darbui ir kūrybai mūsų valstybės labui.

 

Šia proga noriu palinkėti, kad atrastume jėgų būti vieningi, kad atgimtų pasitikėjimas savimi ir šalia esančiu, kad vėl širdyse pažadintume ryžtą kurti gyvenimą - sau ir savo vaikams.

 

Būkime aktyvūs ir dori laisvos Lietuvos piliečiai.

 

Pagarbiai,
Direktorė Laima Šamatavienė

 
 

 
 
2013-02-27 | Pasilinksminimas „Žiemos linksmybės“

Draugiška pedagogų komanda, dirbanti projekte „Mums linksma sportuoti“ tęsia savo darbą. Vasario 27 dieną pakvietė vaikus į pasilinksminimą „Žiemos linksmybės“. Vaikai iš grupių „Meškiukai“, „Gandriukai“, „Zuikučiai“, „Kengūriukai“, „Bitutės“ linksmai važinėjo rogėmis, metė sniego gniūžtes  ir parodė savo jėgą, tempė virvę. O su linksmiausiu ir išradingiausiu Karlsonu darė ledo figūras. Pasilinksminimo pabaigoje visiems buvo malonu gauti medalius ir išgerti arbatos su citrina.
  

plačiau
 
2013-01-17 | KVIETIMAS Приглашение

KVIETIMAS

Dabar mūsų lopšelyje-darželyje ,,Auksinis gaidelis" šilčiau, jaukiau, šviesiau.

Laukiame buvusių ir naujų vaikučių nuo 2 iki 6 metukų.

Komplektuojama nauja 1 - erių metukų vaikučių grupė.

 

Приглашение

Теперь в детском саду «Auksinis gaidelis» стало еще теплее, уютнее, светлее.

Дружная бригада строителей закончила работы по утеплению здания.

Ждем наших бывших и новых воспитанников с 2-х до 6-и лет. 

 

Kомплектация,  набор новой группы с 1-го года до 2-х лет.


Наш  адрес  Тарибу 9, телефон для справок 72 057,   71 706

 

 
 
2013-01-30 | APIE KOMPLEKSINES PASLAUGAS SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO IR PRIEŠMOKYKLINIO AMŽIAUS VAIKAMS IR JŲ TĖVAMS

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2009 m. lapkričio 11 d. nutarimu Nr. 1509 patvirtintame Vaikų nuo gimimo iki privalomojo mokymo pradžios gyvenimo ir ugdymo sąlygų modelio apraše numatytas nemenkas savivaldybių vaidmuo įgyvendinant šio aprašo nuostatas ir organizuojant bei teikiant savivaldybės vaikams kompleksinę pagalbą. Kompleksinės pagalbos tikslas – gerinti vaikų nuo gimimo iki 7 metų ugdymo ir gyvenimo kokybę. Šiam tikslui pasiekti būtina sukurti tarpinstitucinio bendradarbiavimo sistemą, užtikrinančią kokybiškos pagalbos (socialinės paramos, sveikatos priežiūros, švietimo pagalbos) prieinamumą ir kompleksiškumą. Visagino savivaldybės tarybos 2012 m. rugpjūčio 31 d. sprendimu Nr. TS-136 buvo patvirtintas Kompleksiškai teikiamos švietimo pagalbos, socialinės paramos, sveikatos priežiūros paslaugų Visagino savivaldybės teritorijoje gyvenantiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams ir jų tėvams (globėjams) tvarkos aprašas bei Kompleksinės pagalbos Visagino savivaldybės šeimoms, auginančioms ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikus, paslaugų plėtros 2012–2015 metais planas. 

plačiau
 
2013-01-16 | Padėka už dalyvavimą pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  108   109   110   111   112   113   114   sekantis  >>