Naujienos spausdinti
2012-11-16 | Padėka lopšelio-darželio bendruomenei

Dėkojame mūsų lopšelio-darželio bendruomenei ir tiems, kurie už mus ir kartu su mumis balsavo už interneto svetainę. Tik Jūsų dėka patekome į savo grupės 5-uką ir iškovojome teisę rungtis toliau finale!

 

Penkios mokyklų svetainės patenka į FINALĄ,
kuris vyks gruodžio 3 d. - gruodžio 9 d. (20:00 val.)

 

FINALE

1. Ragainės progimnazija, Šiauliai 90

2. Obelių darželis - mokykla, Rokiškio rajonas 68

3. Vilniaus Prano Mašioto pradinė mokykla 52

4. Smalininkų technologijų ir verslo mokykla 47

5. Visagino lopšelis-darželis "Auksinis gaidelis" 46

 
 
2012-10-27 | „Švarių rankų šokis“: plauti rankas gali būti linksma!

Rugsėjo pradžioje startavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) iniciatyva organizuotas „Švarių rankų šokis“, skirtas ikimokyklinių įstaigų ir pradinių klasių moksleiviams. Prie šios iniciatyvos prisijungė ir mūsų lopšelio-darželio auklėtoja Natalja Solovjova su priešmokyklinės grupės „Kengūriukai“   ugdytiniais ir sukūrė originalų šokį.

Žiūrėti  http://www.youtube.com/watch?v=aC09df5t-DY

plačiau
 
2012-11-09 | Projekto "Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo plėtra" informacija


Kodėl verta vaiką vesti į darželį?
Ar būtina vaikus ugdyti įstaigose ar grupėse?

 

Rugsėjo ir spalio mėnesiais projektas organizavo viešąsias konsultacijas-diskusijas dėl inovatyvių ikimokyklinio ugdymo organizavimo modelių.

Projekto vykdytojai sukurtė filmuką, kuriame Lietuvos edukologijos universiteto profesorė Ona Monkevičienė dalinasi įžvalgomis apie ikimokyklinio ugdymo darželyje naudą. Manome, kad jis bus naudingas visiems – ir tiems, kurie jau spėjo įvertinti jo turinį, ir filmo dar nemačiusiems.

 

Filmą rasite čia:http://www.youtube.com/watch?v=iqt7_Zvtu9A

Filmas yra su titrais, kuriuos galima įsijungti įrašo ekrano apačioje paspaudus žymą CC.

 

 

 
 
2012-11-20 | Kviečiame registruotis į internetinius seminarus!
Internetiniai semionarai (webinarai) - internetu vykstantys tiesioginiai seminarai, kai tam tikru iš anksto nustatytu metu visi seminaro dalyviai gali per specialiai sukurtą nuorodą realiu laiku matyti ir girdėti lektorių. Pagrindinis tokio pobūdžio seminaro privalumas - galimybė dalyvauti seminare tiesiog sėdint prie savo asmeninio kompiuterio namie ar darbe. Toks dalyvavimo seminare būdas sudaro palankias sąlygas kiekvienam ne tik įdomiai ir naudingai praleisti laiką, patobulinti ar gauti žinias, tačiau ir taupyti laiką bei pinigus.

Webinarai - unikali galimybė dalyvauti virtualiame seminare iš bet kurios pasaulio vietos, realiu laiku užduoti lektoriui klausimus ir gauti į juos atsakymus bei stebėti video ir audio seminaro transliacijas Jūsų kompiuteryje.
Aktualiausią ir naujausią informaciją visuomet rasite tinklapyje http://webinarai.apr.lt

 
 
2012-11-20 | 2012 metų suaugusiųjų švietimo savaitė „Kartų mokymasis kartu“

2012 metų suaugusiųjų švietimo savaitė „Kartų mokymasis kartu“. Daugiau informacijos - http://www.lssa.smm.lt/index.php?id=2

Tryliktoji suaugusiųjų švietimo savaitė skiriama kartų solidarumo, mokymosi tęstinumo ir perimamumo idėjoms skleisti ir įgyvendinti: šeimoje, bendruomenėje, visuomenėje ir pačioje Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijoje (mums jau 20!)

Pažiūrėkime į savo gyvenimą per MOKYMOSI prizmę!
•    Būdami kūdikiai ir maži vaikai mokomės 6–7metus: tėvai ir seneliai, padedami ikimokyklinio ugdymo įstaigų, rengia mus mokyklai.
•    Mokykloje (nuo pirmos iki paskutinės klasės) praleidžiame vidutiniškai 15 metų. Šeima ir mokykla ruošia mus savarankiškam gyvenimui.
•    „Išėję į gyvenimą“ siekiame, kad jis būtų visavertis ir kad nuolat turėtume darbą: mokomės dirbdami. Ištisus 40 metų! Atsakingi už mokymąsi esame patys ir –šiek tiek aplinka. 
•    Mokomės ir išėję į pensiją – tenkiname pažinimo ir saviraiškos poreikius, kartais tai darome savanoriškai dalyvaudami nevalstybinio sektoriaus veikloje. Tai trunka apie 20 metų.

Pamąstykime apie savo gyvenimą kaip apie mokymosi ciklą, kuriame  kiekvieno tarpsnio sėkmė priklauso nuo ankstesniojo etapo. Tai gali būti vieno žmogaus, šeimos, bendruomenės ar organizacijos gyvenimas. Pažvelkime, kokią įtaką viena kitos mokymuisi daro jaunesnė ir vyresnė kartos!

REGISTRUOKITĖS Į SUAUGUSIŲJŲ ŠVIETIMO SAVAITĖS INTERNETINIUS SEMINARUS

Lapkričio 22 d. 15 val. "Neformalaus mokymo institucijų kokybės vertinimas. Europos kokybės ženklas"

http://Lapkričio 26 d. 14 val. "Suaugusiųjų švietimas ir jo subtilybės"

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  110   111   112   113   114   115   116   sekantis  >>