Naujienos spausdinti
2019-04-11 | Vaikų eksperimentinė veikla

Pasakyk man - ir aš pamiršiu, parodyk - ir aš prisimenu, pabandyk ir aš suprantu. (Kinų patarlė).

Mažas vaikas yra mokslininkas, kuris labai domisi visų rūšių tyrimais, ypač pradinio eksperimentavimo srityje.

Dabartinių metų mūsų grupės „Nykštukai“ vaikai nuo 3 iki 4 metų amžiaus mėgsta žiūrėti įvairių eksperimentų demonstravimą bei labai mėgsta patys dalyvauti eksperimentuose. Tokia patirtis leidžia jiems jausti, kad jie yra kažko naujo, jų supančio pasaulio mokslininkai. Maži vaikai linkę eksperimentuoti su realaus pasaulio objektais, vaikai mėgsta pažvelgti į objektą, paliesti jį rankomis, pajusti kvapą.

Tyrimai yra labai svarbūs vaikams. Tyrimai suteikia vaikui galimybę rasti atsakymą į klausimus „Kaip?“ ir Kodėl?", „Kodėl sniegas tirpsta?“, „Koks sniegas?“, „Ar galima nudažyti sniegą?“, „Spalvotas vanduo", „Sugauti orą polietileno pakete?"  „Nuostabus muilo burbulas“, „Kodėl kamuolys skrido?“ „Nuostabus smėlis“, „Neįprastos trasos“, „Kaip įdomu žiūrėti per didinamąjį stiklą“.

 

Grupės „Nykštukai“ auklėtojos Maria Drinevskaya ir Larisa Pilkionienė

plačiau
 
2019-04-05 | Akcija „Aš bėgu - 2019“

DĖMESIO! DĖMESIO! DĖMESIO!

Kviečiame visus į sveikatingumo akciją, skirtą Pasaulinės sveikatos dienai paminėti

„Aš bėgu - 2019“,

kuri vyks

balandžio 10 d. 10.00 val. lopšelio-darželio lauko teritorijoje.

Dalyviai: vaikai, jų tėvai, pedagogai, įstaigos darbuotojai.

Reikalavimai: pačių sugalvotos skanduotės, prisegtos renginio emblemos, gera nuotaika ir noras dalyvauti bėgime.

Išvakarėse įstaigoje organizuojami kūrybiniai darbai ir pokalbiai su vaikais apie bėgimą ir jo svarbą fizinei ir psichinei sveikatai.

 

Renginio organizatoriai

 
 
2019-04-05

Lopšelio-darželio grupės „Gandriukai" ugdytiniai su priešmokyklinio ugdymo pedadoge ir meninio ugdymo mokytoja Violeta Cvirkaite-Bendelston  dalyvavo miesto festivalyje „Suk, suk, ratelį". 

plačiau
 
2019-04-03 |

Dėl priėmimo laiko į bendrojo ugdymo mokyklas ir priešmokyklinio ugdymo grupes ikimokyklinio ugdymo įstaigose, mokinių skaičiaus kiekvienos klasės sraute ir klasių skaičiaus kiekviename sraute, mokinių, ugdomų pagal priešmokyklinio ugdymo programą, skaičiaus ir priešmokyklinio ugdymo grupių skaičiaus, ikimokyklinio ugdymo grupių skaičiaus ir vaikų skaičiaus jose, formalųjį švietimą papildančio ir neformaliojo ugdymo klasių (grupių) skaičiaus ir dydžio 2019–2020 mokslo metams nustatymo   Visagino savivaldybės tarybos sprndimas

 
 
2019-03-28 | Žemės dienos paminėjimas

Kovo 20 dieną prasidėjo pavasario lygiadienis ir astronominis pavasaris, todėl visame pasaulyje minima Tarptautinė Žemės diena. Ši diena išreiškia viso pasaulio žmonių norą išsaugoti tai, kas visiems mums svarbiausia: švarų orą, vandenį,  dirvožemį, gyvąją gamtą.

Mūsų lopšelyje-darželyje kovo 26 diena vyko „Voveriukų“, „Nykštukų“ ir „Meškiukų“ grupių ugdytiniams atvira ekologinė veikla, skirta Žemės dienai paminėti. Veiklą organizavo pedagogės: V. Katyševa, S. Kolodynskaja, L. Pilkionienė, M. Drinevskaya, M. Nikolajeva, meninio ugdymo mokytoja V. Cvirkaitė-Bendelston.

 

„Voveriukų“ grupės auklėtoja Valentina Katyševa

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>