Naujienos spausdinti
2017-11-07 | PYRAGŲ DIENA LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Lapkričio 7 d. Visagino lopšelyje-darželyje pirmą kartą surengta Pyragų diena. Pyragų dienos organizavimo idėją inicijavo lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė ir lopšelio-darželio Tėvų komitetas. Šios akcijos tikslas – suburti darželio bendruomenę, sutelkti bendram tikslui, dalintis gerumu kepant skanius pyragus.  Kiekviena lopšelio-darželio grupė ir darbuotojai, tėveliai ant bendro stalo sunešė skaniausių pyragų.

Renginį paįvairino nuotaikingi vaikų žaidimai, eilėraščiai ir dainelės.

 Visa lopšelio-darželio bendruomenė pasidžiaugė gražia iniciatyva, direktorė padėkojo organizatoriams, kepėjams ir dalyviams už nuoširdų bendradarbiavimą, visiems linkėjo prasmingai pasivaišinti su šūkiu „Dalinkimės, bendraukime, draugaukime“.

plačiau
 
2017-10-19 | Akcija „Padėk man”,

Lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis” vyko akcija „Padėk man”, kurios metu lopšelio-darželio bendruomenė surinko ir padovanojo  Visagino prieglaudos gyvūnams maisto.

plačiau
 
2017-10-17

Lopšelyje-darželyje sėkmingai įgyvendinamos programos Edukacinių erdvių plėtojimas priemonės. Suremontuotas, jaukus ir gražus direktoriaus pavaduotojo ugdymui kabinetas.

plačiau
 
2017-10-11 | „Psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevencijos mokymo rekomendacijos“ lopšelyje-darželyje

Spalio 10 d. lopšelyje-darželyje Artūras Šiukšta, lektorius, Klaipėdos miesto savivaldybės narkotikų kontrolės komisijos narys, Klaipėdos miesto savivaldybės bendruomenės sveikatos tarybos narys skaitė paskaitą apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo prevenciją.

Paskaitoje dalyvavo lopšelio-darželio bendruomenės nariai, tai darbuotojai, ugdytinių tėveliai ir seneliai.

Paskaitos metu lektorius pasakojo, kaip alkoholio, cigarečių pramonės atstovai bando lengvais būdais ir įtakinga reklama privilioti paauglius tapti jų vartotojais. Atskleidė, kokią žalą turi žalingi įpročiai žmogaus organizmui, kaip tai pakeičia žmonių santykius, visuomenę, valstybę.

Dėkojame lektoriui už įdomią paskaitą ir tikimės, kad ją išklausę bendruomenė padės vaikams susiformuoti neigiamą nuomonę apie psichoaktyviąsias medžiagas ir jie nepradės jų vartoti.

 

 
 
2017-10-10 | Spalio 10 – oji Pasaulinė Košės diena

Lopšelyje-darželyje spalio 10 d.  muzikos salėje vyko renginys skirtas Pasaulinei košės dienai paminėti

Lopšelio-darželio bendruomenė propagavo sveiką mitybą, akcentavo sveikų pusryčių, košių ir grūdinių kultūrų naudą organizmui.

Dėkojame Košės dienos renginio organizatoriams, rėmėjams, dalyviams ir lopšelio-darželio Tėvų komitetui

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  28   29   30   31   32   33   34   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>