Naujienos spausdinti
2017-10-06 | KVIEČIAME, KVIEČIAME, LVIEČIAME

Lopšelyje-darželyje spalio 10 d. 10.00 val. muzikos salėje vyks renginys, skirtas Pasaulinei košės dienai paminėti.

Šio renginio tikslas –  propaguoti sveiką mitybą, akcentuojant sveikų pusryčių, košių ir grūdinių kultūrų naudą organizmui.

 

Košės dienos renginio organizatoriai: 

Renginio iniciatorė: Laima Šamatavienė, direktorė

Renginio organizatorės: Ona Tuzikienė, dietistė

Marina Nikolajeva, meninio ugdymo mokytoja

Svetlana Naguj, auklėtoja

Antonina Bulaš, auklėtoja

Pelageja Čižauskienė, ūkio padalinio vadovė

Lopšelio-darželio Tėvų komitetas

Lopšelio-darželio Taryba

 

Maloniai kviečiame visus bendruomenės narius aktyviai dalyvauti ir turiningai praleisti laiką

 
 
2017-10-06 | Mokytojo dienos švntė lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis"

Mokytojo dienos švntė lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis"


Dėkojame lopšelio-darželio meninio ugdymo mokytojai Marinai Nikolajevai, Visagino Č.Sasnausko muzikos mokyklos kolektyvui, lopšelio-darželio grupės „Gandriukai" auklėtojoms Antaninai Bulaš, Svetlanai Nagui ir jų ugdytiniams už puikų koncertą, direktorei Laimai Šamatavienei už didelį ir labai skanų pyragą.

plačiau
 
2017-10-04 | SVEIKINIMAS

Gerbiama lopšelio-darželio pedagogine bendruomene,

 

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Mokymas – tai gyvenimo būdas, tvirtas žinojimas, teisingumas, kilnus siekimas, meilė ir supratimas... Didelė laimė visą gyvenimą išsaugoti šiltus prisiminimus apie  Mokytoją, kurio asmenybė įkvėpė siekti, kilti, padaryti kažką gero ir gražaus.   

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2017-10-04 | SOLIDARUMO BĖGIMAS LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) bendruomenė (darbuotojai, ugdytiniai, jų tėveliai ir seneliai prisijungė prie visuomeninės organizacijos iniciatyvos „Gelbėkit vaikus" akcijos SOLIDARUMO BĖGIMAS, kuris Lietuvoje rengiamas jau 4-tą kartą. Mūsų bendruomenės tikslas Solidarumo bėgime – solidarumas, supratimas, noras ir pagalba bei susitelkimas skirtingoms kultūroms ir įvairaus amžiaus žmonėms, to pasekoje padėti Lietuvos ir Zambijos vaikams. Dėkojame lopšelio-darželio bendruomenei už supratimą, pagalbą ir palaikymą.

plačiau
 
2017-10-03 | Akcijos „Būk saugus, būsimas moksleivi"

Lopšelyje-darželyje su būsimaisiais pirmokais, priešmokyklinės grupės „Saulėgrąžiukai" ugdytiniais susitiko VPPS vyresnioji specialistė Svetlana Maslova. Supažindino, informavo su akcijos „Būk saugus, būsimas moksleivi" elementais, konsultavo, aiškino ir atsakė į ugdytiniams rūpimus klausimus.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  29   30   31   32   33   34   35   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>