Naujienos spausdinti
2016-11-18 | Integruota veikla salėje „Drugeliai" ir „Gandriukai" draugiški vaikučiai

Lopšelyje-darželyje suorganizavome ir surengėme renginį „Drugeliai ir Gandriukai draugiški vaikučiai". Šiame renginyje mes sėkmingai baigėme rudens temą. Renginio metu vaikai pademonstravo savo įgūdžius ir žinias. Taip pat renginys buvo skirtas tolerancijos bei geltonojo kaspino dienai. Vaikai buvo aktyvūs, džiaugsmingi, patenkinti, o tai reiškia, jog renginys puikiai pavyko.

 

Auklėtojos Antanina Bulaš ir Svetlana Naguj

plačiau
 
2016-11-16 | „Tolerancijos savaitė“ lopšelyje-darželyje

Lapkričio 14 -18 d. lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ vyksta  tolerancijos savaitė. Jos metu vyksta renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus. Tolerancijos dienai paminėti visą savaitę vyksta diskusijos, pokalbiai ir kūrybinė veikla.

Šių metų tolerancijos simbolis BALTAS PAUKŠTIS.

Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę. Tolerancija moko mus būti pakančius ir gebančius suprasti kitą ir kitokį, išmokti žvelgti į pasaulį smalsiai, be išankstinio nusistatymo bei ribotumo. Būdami tolerantiški mes vertiname savarankiškai, mąstome kritiškai, samprotaujame etiškai, suvokiame empatiškai.

Viliamės, kad tolerantiški būsime ne tik šią savaitę, bet ir kiekvieną dieną.

 

plačiau
 
2016-11-16 | Edukacinė išvyka į Visagino „Atgimimo“gimnaziją

Lapkričio 3 dieną „Voveriukų “ grupės vaikams, dėka  mamos Natalijos Starovoitovos buvo organizuota edukacinė išvyka į „Atgimimo“ gimnaziją. 

 

Grupės „Voveriukai“ auklėtoja Valentina Katyševa

plačiau
 
2016-11-16 | Kvietimas į parodą „Mano gražus vardas“

Nuo lapkričio 8 dienos lopšelio-daželio „Auksinis gaidelis“ parodų tvoreleje eksponuojami grupės „Voveriukai“ vaikų ir tėvų kūrybiniai darbeliai tema „Mano  gražus vardas“. Kviečiame įstaigos vaikus, tėvus pedagogus aplankyti mūsų parodą. Parodoje pristatyta 18 kūrybinių darbelių, vaikų vardai, pagaminti įvairia technika, iš įvairių medžiagų: siūlų, sagų, pagaliukų, „Lego“ konstruktorių ir kt. Darbelius vaikai sukūrė kartu su savo tėvais. Parodos rengėjai, pedagogės Valentina Katyševa ir Svelana Kolodynskaja organizuodamos šią veiklą, siekė skatinti vaikus domėtis raidėmis, kopijuoti ir puošti savo vardą, pasakoti apie darbelį bei suteikti vaikams kuo daugiau teigiamų emocijų, džiugių akimirkų praleistų su šeimos nariais. Sudaryti sąlygas vaikų ir tėvų kūrybinei saviraiškai, iniciatyvai. Dalintis darbo patirtimi. Mes dėkojame mūsų grupės tėveliams už bendradabiavimą.

 

Grupės „Voveriukai“ auklėtoja Valentina Katyševa

 
 
2016-11-11 | TOLERANCIJOS SAVAITĖ LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos savaitė“

PRIEMONIŲ PLANAS

2016-11-14 – 2014-11-18

 
 
<<  ankstesnis  10  20  29   30   31   32   33   34   35   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>