Naujienos spausdinti
2016-12-04 | Renginys „Rūpestingos rankos“

Visagino lopšelyje-darželyje ,,Auksinis gaidelis“ gruodžio 2 dieną vyko renginys  „Rūpestingos rankos“ – tai nuostabių žmonių šventė,  kurie  kiekvieną dieną mumis rūpinasi, skleidžia šilumą  ir palaiko švarą. Vaikai kartu su pedagogais parengė šventinį koncertą  ir net  patys mažiausi ,„Meškiukų“ grupės vaikai, sušoko linksmąjį šokį „Zuikiai“. Šią dieną ugdymo įstaigoje netrūko dainų, eilėraščių ir daug kitų malonių staigmenų mūsų darbuotojams.  

plačiau
 
2016-11-28 | INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO BRANDUMO ĮVERTINIMO

 VAIKO BRANDUMO ĮVERTINIMAS

 
 
2016-11-30 | Kūrybinių darbelių paroda „Linksma matematika“

Grupė „Drugeliainuo 2016-11-11 lopšelyje-darželyje patalpino  kūrybinių darbelių parodą ,,Linksma matematika“.

Parodą organizavo Galina Dubodel ir Irena Černyšova, grupės ,,Drugeliai” auklėtojos

 

plačiau
 
2016-11-27 | Lėlių teatro pasirodymas „Namelis zuikučiui“

Penktadienį, lapkričio 25 dieną mūsų darželio muzikos salėje vyko pasilinksminimas vaikams ( 1 – 3 metų) kartu su tėvais „Namelis zuikučiui“.

Vaikai keliavo į pasaką „traukinuku“ pritariant muzikai, peržiūrėjo lėlių teatro pasirodymą, kartu su tėvais dainavo ir šoko. Tikimės, kad visi gerai pailsėjo ir linksminosi, sukaupė daug gerų emocijų.

Pasilinksminimo organizatoriai – meninio ugdymo pedagogė Irina Abdulaeva ir grupių auklėtojos Jelena Vasilčikova, Ina Semenej, Svetlana Veteorec, Irina Kostiučenko, Natalja Solovjova.

 

Auklėtoja gr. „Meškiukai“ Natalja Solovjova

plačiau
 
2016-11-18 | Integruota veikla salėje „Drugeliai" ir „Gandriukai" draugiški vaikučiai

Lopšelyje-darželyje suorganizavome ir surengėme renginį „Drugeliai ir Gandriukai draugiški vaikučiai". Šiame renginyje mes sėkmingai baigėme rudens temą. Renginio metu vaikai pademonstravo savo įgūdžius ir žinias. Taip pat renginys buvo skirtas tolerancijos bei geltonojo kaspino dienai. Vaikai buvo aktyvūs, džiaugsmingi, patenkinti, o tai reiškia, jog renginys puikiai pavyko.

 

Auklėtojos Antanina Bulaš ir Svetlana Naguj

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30   31   32   33   34   35   36   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>