Naujienos spausdinti
2016-03-01 | Kviečiame būti aktyviems ir balsuoti už mūsų lopšelį-darželį

 

Informuojame, kad Švietimo ir mokslo ministerijos facebook paskyroje prasidėjo balsavimas už mėgstamiausius Mokyklos bendruomenės metų konkurso projektus, kurie buvo pateikti 2016 m. vasario mėnesį.

 

Šie mokslo metai – Mokyklos bendruomenės metai. 
Mūsų lopšelyje-darželyje svarbūs visi – vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėvai. Kai visi bendradarbiauja, lopšelyje-darželyje vyrauja sutarimas, ugdytiniai pasiekia geresnių ugdymosi rezultatų.

Dalyvaudami mokyklos bendruomenės projekto konkurse pasidaliname savo lopšelio-darželio patirtimi – kokia mūsų bendruomenė, kaip ją kuriame, ką veikiame kartu. Žiūrėti. Baigiantis mokslo metams bus paskelbtas balsavimas: interneto lankytojai ir speciali komisija rinks kūrybiškiausią, originaliausią, bendruomeniškiausią projektą. 10 mokyklų, kurių projektai surinks daugiausia komisijos vertinimo balų, bus pakviestos į koncertą. Daugiausia portalo lankytojų balsų surinkusiam projektui atiteks specialus prizas.

 

Kviečiame būti aktyviems ir balsuoti

už mūsų lopšelį-darželį.

 

Savo balsą mokyklų bendruomenėms gali atiduoti visi norintys. Tarpiniame konkurse dalyvaujančias mokyklų bendruomenes rasite sekdami šia nuoroda – ŠMM facebook ir ŠMM facebook.

 

Balsavimas vyksta kovo 1-7 dienomis. Daugiausiai paspaudimų „patinka“ per savaitę surinkusi Mokyklos bendruomenė laimės prizą – kvietimą dalyvauti LRT laidos Lietuvos tūkstantmečio vaikai filmavime.

 

    Pagarbiai, direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2016-03-07 | Lopšelio-darželio 30-ies metų veiklos šventės akimirkos

 Lopšelio-darželio 30-ies metų veiklos šventės akimirkos

Žiūtėti galeriją

 
 
2016-03-05 | Integruota veikla „Kelionė į matematikos šalį“

Vasario 25 d. grupėje „Saulėgąžiukai“ vyos  integruota veikla „Kelionė į matematikos šalį“. 

 

Parengė grupės „Saulėgrąžiukai“ auklėtoja Olga Trokš

plačiau
 
2016-03-06 | MADOS TRAJEKTORIJA

Dar viena proga nuveikti kažką gero ir įdomaus kartu su savo vaikais. Šis renginis arba kitaip konkursas, manau,  padarė didelį įspūdį visiems dalyviams bei svečiams. Eilinį kartą įsitikinau, kad nėra nieko nuostabesnio už vaikų kūrybą, o suaugusieji prisidėdami prie šios kūrybos patiria nepamirštamų emocijų. Nuotaika pakilo akimirksniu ir išliko puiki visą likusią dieną. 

Pagarbiai,

J.Surceva, grupės „Nykštukai“ mama

plačiau
 
2016-03-01 | „Mados trajektorija“

Vasario 27 d vaikai iš grupių „Saulėgrąžiukai“, „Nykštukai“ ir „Drugeliai“ dalyvavo miesto konkurse „Mados trajektorija“. Kartu su tėvais ir pedagogais buvo paruošti kostiumai iš įvairių medžiagų. Mūsų lopšelio-darželio vaikai buvo patys jauniausi dalyviai, tačiau tai nesutrukdė jiems gerai pasirodyti ir sulaukti žiūrovų pripažinimo.

 

Parengė grupės „Saulėgrąžiukai“ auklėtoja Olga Trokš

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  70  80  90  100  sekantis  >>