Naujienos spausdinti
2015-10-29 | Grupė „Boružėlės“ lanlėsi akvariumo salone

Spalio 20 d. vaikai iš gr. „Boružėlės“ apsilankė akvariumo salone. Tai nuostabus povandeninių  gyvūnų pasaulis.

Irina Kostiučenko ir Svetlana Veteorec, grupės auklėtojos

plačiau
 
2015-10-25 | Edukacinė išvyka į Visagino „Verdenės“ etnografijos ir gimnazijos istorijos muziejų

Spalio 22 d. buvo organizuota edukacinė išvyka į Visagino „Verdenės“ etnografijos ir gimnazijos istorijos muziejų. Išvykos tikslas - skatinti vaikus prisilieti prie praeities.

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė REGINA SERVUT

plačiau
 
2015-10-23 | Akcija „Padėkime beglobiams gyvūnams“

Spalio 4 d. - Tarptautinė gyvūnų globos diena. Šią akciją organizavo įstaigos pedagogai Ada Grebenok, Regina Servut ir Nadėžda Vetochina. Jos tikslas buvo, kad kiekvienas iš mūsų tiesiog padarytumėme gerą darbą, paaukotumėme beglobiams gyvūnams maisto.

 

Informaciją parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

plačiau
 
2015-10-12 | Išvyka į Visagino policijos komisariatą

Spalio 6 d. priešmokyklinio ugdymo pedagogės Regina Servut ir Nadėžda Vetochina  organizavo saugaus eismo dieną ir nukeliavo į Visagino policijos komisariatą. Išvykos tikslas - saugaus eismo prevencija. 

Informaciją parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

 

plačiau
 
2015-10-06 | Grupės „Voveriukai“ kūrybinių darbų paroda „Rudens spalvos“

 Rudens artuma su kiekviena diena tampa vis aiškesnė. Diena ima lenktyniauti su naktimi – tada ir pajuntame švelnų rudens dvelkimą. Pažvelgiame į susimąsčiusį klevą, kuris iš lėto margina rudenišką kilimą auksaspalviais lapais. Ir džiaugsmingai suvokiame, kad ruduo visas mūsų mintis ir svajas nudažė ryškiomis spalvomis…

Besidžiaugdami rudens paskleista įvairių spalvų palete, užaugintu gausiu derliumi, nusprendėme RUDENĖLĮ pasikviesti į savo grupę. Dvi savaites mūsų vaikučiai stebėjo rudeninę gamtą, dainavo daineles, minė mįsles apie rudenį, apie gausų rudeninį derlių, rinko gamtinę medžiagą, piešė piešinius, ruošė aplikacinius darbelius. Prie mūsų kūrybos prisidėjo grupės tėveliai. Jie kartu su vaikučiais sukūrė iš gamtinės medžiagos, poperiaus įvairiausius personažus ir rudeninius siužetus. Lopšelio-darželio parodų tvorelė pasipuošė įvairiaspalviais parodėlės eksponatais.

 Grupės pedagogės Valentina ir Svetlana labai dėkingi vaikų tėveliams, kurie aktyviai ir kūrybingai prisidėjo prie parodėlės, „Rudens spalvos“ ir kviečia visus norinčius lopšelio-darželio vaikus, darbuotojus, tėvus apsilankyti.  Su laiku mūsų kūrybiniai darbeliai nukėliaus į Visagino miesto vaikų biblioteką.

 

Parengė grupės „Voveriukai“ pedagogė  Valentina Katyševa

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  63   64   65   66   67   68   69   70  80  90  100  sekantis  >>