Naujienos spausdinti
2015-05-03 | Pasaka "Kiškio trobelė" grupėje "Voveriukai"

 Pasaka "Kiškio trobelė" 

plačiau
 
2015-04-30 | Mes mylim mamytę

Nelabai įprastai, bet labai linksmai ir judriai  priešmokyklinės grupės ,,Saulėgrąžiukų” ugdytiniai pasveikino savo mylimas mamytes Motinos dienos proga. Jie pakvietė  mylimiausias mamas į pramogą  ,,Per marias - per bangas”, kurios metu mamos keliavo su vaikais - jūreiviais ir kapitonu prie uosto su gražiu pavadinimu ,,Svajonė”.  

 

Priešmokyklinės grupės pedagogė Nadėžda Vetochina ir auklėtoja Olga Trokš.               

plačiau
 
2015-04-29 | Lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai"

Balandžio 29 d. lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai", kurią organizavo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai pagamino įvairiaspalves gėlytes, iš kurių, renginio metu buvo sudėtas žodis MAMA. Už aktyvų dalyvavimą įteiktas padėkos raštas.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2015-04-30 | Sveikinimas

Mielos Mamos ir Močiutės,

 

            Motinos diena – gražiausias metų laikas, kai gamta alsuoja pirma žaluma ir žydėjimu, kai skamba besidžiaugiančių paukščių balsai ir širdis atsiveria visuotiniam atgimimui.  Pirmąjį gegužės sekmadienį su meile ir dėkingumu apkabinkime,  išėjusias aplankukime mintimis ar malda. Juk Motinų meilė niekada nesibaigia...

          Mielos Mamos, leiskite Jus pasveikinti ir palinkėti sveikatos, gražių pavasario  dienų. Tegul Jūsų šypsenos žydi kasdien, o rūpesčiai būna kuo lengvesni. Meilės ir gerumo širdyse, pagarbos ir supratimo – darbuose, jaukumo ir džiugių akimirkų – namuose. Būkit laimingos ir mylimos!

 

 Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė       

 
 
2015-04-29 | Įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė"

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė", kurią organizavo Švietimo ir mokslo ministerija. Akcija skirta Tarptautinei kovos su triukšmu dienai. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai susitelkė vienai minutei tylos, suprasdami triukšmo poveikį aplinkoje, atkreipdami dėmesį į triukšmo poveikį žmogaus sveikatai.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  66   67   68   69   70   71   72   80  90  100  sekantis  >>