Naujienos spausdinti
2015-04-12 | Ekskursija į biblioteką

Bendrojoje priešmokyklinio ugdymo ir ugdymosi programoje teigiama, jog suaugusieji turėtų sukurti kuo palankesnę aplinką bendrauti, kalbai ugdyti(is), domėtis knygomis, skatinti jas vartyti, skaityti, ugdyti  pagarbą ir potraukį knygai.

 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

plačiau
 
2015-04-12 | Draugauja Visagino priešmokyklinukai

Jau antrus metus priešmokyklinukai iš grupės „Žvaigždutės“ bendradarbiauja su lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ ugdytiniais iš priešmokyklinės grupės „Ąžuoliuko mokyklėlė“. Šiais metais „Ąžuoliuko mokyklėlės“ ugdytiniai šventė vaikų Velykėles mūsų darželyje. 

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

 

plačiau
 
2015-04-09 | Gerosios patirties sklaida lopšelyje-darželyje

Lopšelyje-darželyje vaikų sveikata ir saugi gyvensena visada užima prioritetinę  vietą, nes sveikas vaikas – aktyvus, linksmas, džiugios nuotaikos, geranoriškai nusiteikęs aplinkinių žmonių atžvilgiu. Gyvenimo tempas skatina ieškoti naujų darbo formų, krypčių, nes problemų dėl vaikų sveikatos nemažėja. Balandžio 9 d. lopšelyje-darželyje vyko „Vaikų sveikatos gerinimo būdai ikimokyklinėje įstaigoje“ seminaras. 

Informacija parengė auklėtojos Natalja Solovjova, Regina Servut

plačiau
 

Bendradarbiaujant su VPMMMC kovo 24 d. lopšelio-darželio vyresniosiose grupėse   „Saulutė“ ir „Meškiukai“ buvo organizuoti socialinių įgūdžių ugdymo užsiėmimai „Draugystės valandėlė“. VPMMMC socialinė pedagogė Oksana Stepanova kartu  su vaikais kūrė plakatus „Mes prieš patyčias“.

Tikimės bendravimo ir bendradarbiavimo.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Petrova

plačiau
 
2015-03-24 | Naujos knygos tėvams apie vaikų ugdymą

Kviečiame susipažinti su naujai išleistomis knygomis tėvams apie vaikų ugdymą. 

Skaityti plačiau

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  72   73   74   75   76   77   78   80  90  100  sekantis  >>