Naujienos spausdinti
2015-05-15 | Šeimos šventė lopšelyje-darželyje

Daug ir įvairių švenčių organizuoja lopšelio-darželio bendruomenė,  tik jos skiriasi organizavimo forma ir įvairove.  Gegužės 14 d. įvyko šeimos šventė. Šeimos šventė mūsų įstaigoje jau tampa tradicine.

Praėjusiais metais šventėme tautų - šeimos šventę, kurios įspūdžius  mename ir šiandien, tam tikrus elementus panaudojame kitose šventėse.

Prie švenčių planavimo ir organizavimo prisideda ir dalyvauja visa bendruomenė: darbuotojai, kūrybiški pedagogai, ugdytiniai ir jų tėveliai, netgi seneliai:  ruošimosi procesas yra labai nuoširdus ir atsakingas.

Visi siekiame bendro tikslo – aktyvinti, sutelkti ir vienyti lopšelio-darželio bendruomenę, kad kiekviena šventė suteiktų ir paliktų nepamirštamus įspūdžius ir jausmus. Šventinio proceso metu stiprėja darbuotojų, vaikų ir tėvų ryšiai, plėtojami darnūs bendruomenės narių santykiai, kultūra,  drauge – kuriama, įgyvendinama ir džiaugiamasi  mūsų pasiekimais.

Šventinėje salėje  visi buvo dalyviai, žiūrovų nebuvo. Šventinėje programoje pasirodė 15 šeimų, su labai įdomiais ir originaliais numeriais: dainomis, lopšinėmis, šokiais, tėvelių šokiais su dukromis, sportiniais ir muzikiniais numeriais. Šventės pabaigoje visi linksmi ir laimingi vaišinosi pyragu ir žolelių arbata.