Naujienos spausdinti
2016-03-22 | Integruota veikla „Tūkstantis gražiausių žodžių tau, Žeme“

Gamta – dvasinio turtėjimo neišsenkantis šaltinis. Vaikai kiekvieną dieną susiduria su gamta, bet ne viską vaikas, savarankiškai bendraudamas su gamta, supranta teisingai, ne visada formuojasi teigiami jo santykiai su augalais, gyvūnais, su negyvąja gamta. Todėl vaiko ir gamtos sąveiką būtina organizuoti tikslingai, nuosekliai jai vadovauti, siekiant ekologinių žinių įtakos aplinkos pažinimo procesui. Jau ikimokyklinio amžiaus vaikai turi suprasti, jog reikia saugoti gamtą, tik švarioje ir saugioje aplinkoje jie gali užaugti sveiki.

Kovo 22 dieną lpšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis” įvyko atvira integruota veikla „Tūkstantis gražiausių žodžių tau, Žeme“, Žemės dienai paminėti.

Renginiui vaikai ruošesi iš anksto: išmoko daineles ir eilėraščius apie gamtą, šokį, o dar jie paruošė sveikinimus Žemei, su gražiais linkejimo žodžiais, piešiniais, aplikacijomis, kuris tapo linksmu „Šimtakoju“.

Veikloje dalyvavo vaikai grupių „Nykštukai“, „Voveriukai“, „Boružėlės“, o taip pat svečiai: vaikučiai iš lopšelių-darželių „Kūlverstukas“ ir „Gintarėlis“. Veikla vyko linksmai ir įdomiai. Buvo pasakyta daug gražių žodžių mūsų planetai, ugdytiniai kartojo elgesio taisykles gamtoje, susitiko su pasakos veikėju „Neznaika“, kuris mokė saugoti ir rūpintis savo artimiausią aplinką.Veiklos pabaigoje pedagogai buvo apdovanoti padėkos raštais už ekologinį darbą su vaikais, o vaikučiai gavo skanėstus.

Parengė „Voveriukų“ ir „Nykštukų“ grupių auklėtojos