Naujienos spausdinti
2020-03-03 | Aktuali informacija

Informacija dėl koronaviruso

 

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso?fbclid=IwAR1ULS3RGwxuPDbNtkk-3CfntEyvgFxMxHOt7ThSJ1F9a7rmwZj9339wrHc
 

 
 
2020-03-02 | Saugome sveikatą nuo ankstyvos vaikystės

 

Arabų patarlė sako: „Pas ką yra sveikata, pas tą yra viskas“. Šiais laikais svarbiausia problema yra vaikų sveikatos saugojimas ir stiprinimas. Vaikų darželis – tai vieta, kur vaikai praleidžia didžiąją laiko dalį, ir mums labai svarbu formuoti sveiko gyvenimo įgūdžius. Todėl mes, „Nykštukų“ ir „Voveriukų“ grupių pedagogai, vaikai ir tėvai, dviejų savaičių bėgyje dirbome su bendru projektu „Zuikių sveikatos abėcėlė“. Projekto tikslas  - pripratinti vaikus prie sveiko gyvenimo būdo, kurti sąlygas vaikų sveikatos stiprinimui, ugdyti norą rūpintis savo sveikata.

 

plačiau
 
2020-02-10 | Skelbiamas pirkimas plaukimo instruktoriaus paslaugai atlikti

 

Įstaigos pavadinimas, teisinė forma, buveinė ir kodas: Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centras), Visagino savivaldybės biudžetinė įstaiga, Tarybų g. 9, Visaginas, kodas 190230639.

 

Paslaugos pavadinimas: plaukimo instruktoriuaus paslaugos.

 

Paskirtis – planuoti, organizuoti veiklą baseine; individualizuojant ir diferencijuojant ugdomąjį procesą baseine, atsižvelgiant į programos reikalavimus ir nuostatas, diegti inovatyvias ugdymo formas ir metodus, informacinę kultūrą; tvarkyti ir pildyti apskaitos dokumentus (lankomumo žurnalą ir kitus reikiamus dokumentus).

Kvalifikaciniai reikalavimai:

Išsilavinimas – pedagoginis išsilavinimas, mokytojo, plaukimo instruktoriaus (trenerio) kvalifikacija.

Dokumentai, kurie turi būti pateikti:
1. Prašymas leisti dalyvauti paslaugos pirkime;
2. Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas ir jo kopija.
3. Išsilavinimą patvirtinantis dokumentas;

4. Verslo liudijimas;

4. Pasiūlymas;

5. Pažyma dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį (užsakoma Informatikos ir ryšių departamente, tel. nr. 8 5 271 7177).

Dokumentai priimami adresu:
Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ sekretoriaus kabinetas, Tarybų g. 9, Visaginas arba siunčiant registruotu laišku arba elektroniniu paštu: sekretore@auksinisgaidelis.lt
Kontaktiniai duomenys išsamesnei informacijai: tel. (8 386) 71 706.
Dokumentų priėmimas vyksta iki 2020 m. vasario 28 d. 14.30 val.

Skelbimas apie paslaugos pirkimą paskelbtas  Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centras) interneto svetainėje www.auksinisgaidelis.lt Visagino savivaldybės tinklapyje www.visaginas.lt 

 
 
2020-02-27 | SVEIKINIMAS

Visagino lopšeliui-darželiui

„Auksinis gaidelis“

 34-eri

 

 „Žmogus, jeigu nori tapti tuo, kuo turi tapti,
 vaikystėje turi būti vaiku  ir daryti tai, kas jam,
kaip vaikui, suteikia laimės“. 
( J. M. Pestalocis) 

 

„Rūpindamiesi kitų laime, mes randame ir sąvąją“, - taip skamba didžiojo filosofo Platono mintis.

Lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ rūpinimąsi kitais jau skaičiuoja 34 - ius metus – trisdešimt keturi rugsėjai su gausybe nedrąsių mažylių, įsikibusių tėveliams į rankas, trisdešimt prisirišimo rudenų, žiemų, pavasarių ir vasarų, per kuriuos pamilti ir  užauginti vaikystės sparnai, paspaustos išsiskyrimui išleistuvių rankos. Tai 34 atsakingo, kupino ieškojimo, kruopštaus darbo metų, atiduotų prasmingam darbui – sėkmingam vaikų ugdymui. Per 33 metus darželio gyvenime įvyko nemažai pokyčių – keitėsi žmonės, aplinka, pavadinimai, bendruomenės tikslai. Šiandien darželis didžiuojasi savo darbščiu, talentingu, kūrybingu ir, svarbiausia, laimingu kolektyvu. Rašytojo Makso Frišo posakiui „Laikas mūsų nekeičia, tik tobulina“ per trisdešimt trejus metus įrodė, kad laikas matuojamas ne metais, o nuveiktais darbais. Įstaiga tikrai turi kuo didžiuotis, jos bendruomenė yra susitelkusi, kūrybinga, stipri, savo nuveiktais darbais žinoma ne tik Visagino mieste, bet ir šalyje.

Tikiuosi ir viliuosi, kad ir ateinantys metai bus pažymėti visų prasmingu darbu bei išugdyta ne viena kultūringų, darbščių ir savo kraštą mylinčių visaginiečių karta.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurie dirbo ir tebedirba mūsų įstaigoje. Jūs esat patys svarbiausi vaikui, nes kruopščiai, kūrybingai dirbate visus darbus. Šios gražios šventės proga linkiu jums sveikatos, kūrybingumo, sumanumo ir dar daugiau gerumo.

Linkiu visiems, kad Jūsų laikas skaičiuotų tik laimingas akimirkas.

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2020-02-21 | Grupės „Vesnianočka" grupės veiklos akimirkos

Grupės „Vesnianočka" (1-2 m.) grupės veiklos akimirkos.

Tikslas: Organizuoti nuotraukų parodą drauge su tėvais, skatinant vaikus judėti, dalyvauti sporto veikloje.

Uždaviniai: Lavinti pagrindinius mažų vaikų judesius. Pritraukti tėvus bendradarbiavimui. Skatinti sveikos gyvensenos formavimąsi šeimoje. Pasidalinti su kolegomis darbo patirtimi.

 

Grupės mokytojos Liudmila Peresada, Liudmila Ovčarenko           

plačiau
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>