Naujienos spausdinti
2017-05-15 | Šeimos – tautų šventė Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė minėjo Tarptautinę šeimos dieną. Suprasdami, kokia svarbi ši diena visiems šeimos nariams, į darželį rinkosi ne tik vaikučiai ir darbuotojai, bet ir mamytės, tėveliai, bei močiutės, seneliai, broliukai, sesutės ir socialiniai partneriai. Daugiatautėje lopšelio-darželio bendruomenėje, šeimoje yra  rusų, lietuvių, baltarusių, ukrainiečių, lenkų, totorių, žydų, armėnų, vokiečių, latvių, čiuvašų, tajų tautų atstovai.

Jau tapęs tradicija, ketvirtus metus rengiamas renginys Šeimos  – tautų šventei paminėti. Renginyje aktyviai dalyvavo vaikai ir jų šeimos nariai, darbuotojai, ukrainų, baltarusių, rusų Visagino miesto kolektyvai.

Daugiatautėje šeimos šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaistinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera. Visi džiaugėmės buvimu kartu, tarsi viena didelė šeima.

plačiau
 
2017-05-05 I Visagino ir Vilniaus ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovų bendradarbiavimas


2017 m. gegužės 4 d. Visagino lopšelyje-darželyje ,,Auksinis gaidelis“ įvyko Visagino ir Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinio būrelio „Versmė“ metodinis renginys „Bendradarbiaudami mokomės“. Pagrindinis susitikimo tikslas - pasidalinti gerąja darbo patirtimi, įgyvendinant bendradarbiavimo programas. 
 

plačiau
 
2017-05-03 I Išvyka į biblioteką

Kiekvienais metais suteikiame vaikams žinias apie Tarptautinės vaikų knygos dienos  įkūrimą. Todėl, balandžio 26 d. norėdami praplėsti vaikų žinias apie knygas, aplankėme miesto biblioteką. Grupėje su vaikais parengėme kūrybinių darbelių parodą „Pasakų šalyje“, kuri ir buvo pristatyta miesto bibliotekoje. 

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

plačiau
 
2017-04-25 | Padėka „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ" dalyviui

Visoje Lietuvoje vyko „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ“.  Mūsų lopšelio-darželio bendruomenė aktyviai prisijungė efektyviomis priemonėmis sprendžiant smurto ir  patyčių problemas.

Esame nusipelnę dalyvavimu akcijoje, jos rezultatas PADĖKA  ir kasdieninė veikla suvienija jėgas ir kviečia toliau kiekvieną bendruomenės narį stabdyti patyčias kasdien.

 
 
2017-04-19 |

Gerb. ikimokyklinio ugdymo įstaigų vadovai,  pedagogai, ugdytinių tėvai.


Balandžio 24 d.  lopšelyje-darželyje "Auksinis gaidelis" (VPC) prasidės 7- as Teatro festivalis "Pasakų šalyje".

 

Maloniai kviečiame aktyviai dalyvauti.

 

Teatro festivalio programa./out_data/NAUJIENOS/festivalio-programa--2017.doc

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  80  90  100  sekantis  >>