Naujienos spausdinti
2016-10-05 | Sveikinimas

Gerbiama lopšelio-darželio pedagogine bendruomene,

 

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Mokymas – tai gyvenimo būdas, tvirtas žinojimas, teisingumas, kilnus siekimas, meilė ir supratimas... Didelė laimė visą gyvenimą išsaugoti šiltus prisiminimus apie  Mokytoją, kurio asmenybė įkvėpė siekti, kilti, padaryti kažką gero ir gražaus.   

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2016-09-30 | Mūsų tikslas – burti bendruomenę

Naujausiame „Švietimo naujienų“ numeryje rašoma apie mūsų lopšelio-darželio bendruomenės būrimą ir veiklą. Žiūrėti

 
 
2016-09-16 | APKLAUSA LOPŠELIO-DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIAMS DĖL EDUKACINĖS APLINKOS KŪRIMO

Gerbiami lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenės nariai,

mūsų lopšelio-darželio bendruomenė siekdama vykdyti šiuolaikines ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas pritaikant esamas ir kuriant naujas edukacines erdves pradėjo vykdyti projektą  „Edukacinės aplinkos įtaka ugdymo procesui“ ir atliko pirmą etapą. Tai edukacinių lauko erdvių atnaujinimas ir modernizavimas. Bet artėja ruduo, atkeliaus žiema ir oro sąlygos neleis mūsų ugdytiniams praleisti daug laiko lauke  ir vaikučiai vis dažniau ir daugiau laiko praleis lopšelio-darželio patalpose. Labai norėtųsi, kad ir jose jie taip pat turėtų galimybę ne tik matyti grožį, bet ir ugdytis.

Šiuo metu lopšelyje-darželyje yra patalpų, kurias galima būtų pritaikyti prasmingai, edakacinei veiklai vykdyti vaikams bei pedagogams. Labai norėtųsi išgirsti Jūsų nuomonę, pasiūlymus bei idėjas šių patalpų galimybių pritaikimo ir panaudojimo mūsų visų labui. Jūsų pasiūlymai ir pageidavimai bus apibendrinti darbo grupėje ir įtraukti į projektą.

 

APKLAUSA LOPŠELIO-DARŽELIO BENDRUOMENĖS NARIAMS DĖL EDUKACINĖS APLINKOS KŪRIMO 

 

 
 
2016-09-12 | Skelbiama atranka užimti logopedo pareigas

Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“  (Vaikystės pedagogikos centro) administracija skelbia atranką Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“  darbuotojo – logopedo(ės) pareigoms užimti.

Atranka vykdoma pagal Mokytojų priėmimo ir atleidimo iš darbo tvarkos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Švietimo ir mokslo ministro 2011 m. rugsėjo 15 d. įsakymu Nr.V-1680.

 

 

plačiau
 
2016-09-07 | INFORMACIJA LOPŠELIO-DARŽELIO „AUKSINIS GAIDELIS“ BENDRUOMENEI

KVIETIMAS PRISIJUNGTI PRIE PROGRAMOS „SVEIKATIADA“

Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas ugdyti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžius mokiniams patraukliomis priemonėmis. „Sveikatiados“  tikslas – ugdyti moksleivių ir jų šeimų sveiką gyvenseną.

Kiekvienas mokytojas užsiregistruoja per internetinį puslapį www.sveikatiada.lt  ir į savo elektroninį paštą iš organizatorių gauna naujausias naujienas ir idėjas renginiams.

 

                             INICIATYVA „ŠVARIŲ RANKŲ ŠOKIS 16“

 

Jau greitai vyks „Švarių rankų šokis 16“ Rugsėjo pradžioje startuosianti ULAC iniciatyva „Švarių rankų šokis 16“, skirta ugdyti teisingus vaikų rankų higienos įpročius, suteiks žinių ir apie kosėjimo etiketą.

      

JUDRIOJI SAVAITĖ IR DIENA BE AUTOMOBILIO

 

Artėja Judrioji savaitė, kuri vyks rugsėjo 16-22 d., taip pat rugsėjo 22 d. Tarptautinė diena be automobilio.

 

PASAULINĖ KOŠĖS DIENA

 

Pasaulinės košės dienos projekto įgyvendinimas Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“.

2016 m. spalio 10 - 24 d. 

Lopšelio-darželio bendruomenė – priešmokyklinio ugdymo grupėse „Žvaigždutės“, „Saulėgrąžiukai“, ikimokyklinio ugdymo grupjų ugdytiniai ir jų tėveliai, darbuotojai.

 

 

 

Informaciją parengė:

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ visuomenės sveikatos specialistė, dietistė Ona TUZIKIENĖ

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima ŠAMATAVIENĖ

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  37   38   39   40   41   42   43   50  60  70  80  90  100  sekantis  >>