Naujienos spausdinti
2016-03-15 | Kūrybinė paroda „Mes augame Lietuvoj, šalelėj mylimoj “

Lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“(VPC) vyko kūrybinė paroda „Mes augame Lietuvoj, šalelėj mylimoj“, kuri skirta Kovo 11-osios Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai.

 

Parengė pedagogė Larisa Minič, Visagino miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų metodinio būrelio „Mažylis“ pirmininkė

plačiau
 
2016-03-14 | „VALSTYBINĖS KALBOS SAVAITĖ“

Kovo 7-10 dienomis mūsų įstaigoje vyko Kalbos savaitė. 

 

Informaciją parengė Regina SERVUT

plačiau
 
2016-03-09 | PADĖKA

PADĖKA

LOPŠELIO-DARŽELIO 30-IES VEIKLOS METŲ ŠVENTĖS DALYVIAMS IR RĖMĖJAMS

 

Vasario 22−kovo 4 dienomis vyko gausybė renginių, skirtų lopšelio-darželio 30-čiui paminėti.

Jie lopšelio-darželio bendruomenei ir svečiams suteikė gražią progą susiburti, pabendrauti, pasidžiaugti ir patirti nepakartojamų įspūdžių pramogose ir koncertuose.

 

Ačiū Jums visiems, tiems, kas prisidėjo rengiant šią šventę, jai skyrė dalelę savęs. Tie, kas joje aktyviai dalyvavo, − žino, kad tik tada yra tikroji šventė, kuri jaučiama giliai širdyje, kai dirbi dėl jos, skiri jai laiko ir energijos, lėšų kantrybės, entuziazmo. Tikra ir vertinga yra tai, ką patys susikuriame savo širdimi, protu, nuoširdžiu darbu, lėšomis.

 

Už gerą valią, pastangas, triūsą ir pasiaukojimą nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu VISIEMS − ir tiems, kurie prisidėjo piniginiu įnašu, ir tiems, kurie šventę rengė arba patys buvo aktyvūs dalyviai, ir tiems, kas savo buvimu ją palaikė.

 

Labai dėkoju ugdytinių tėveliams ir darbuotojams už kūrybinius darbus, rėmėjams − Visagino savivaldybei, UAB „Pontem“, UAB „Daivida“, UAB „Mikar“ (UAB Via Mobile), UAB „Sugardas“, AB „Žemaitijos pienas“, UAB „Monika“, UAB „Palink“ IKI, Vadimui Bašmakovui (grupė „Bitutės“) − už materialinę paramą rengiant lopšelio-darželio 30-ąjį metų veiklos gimtadienį.

 

Jūsų indėlis mums yra labai brangus.

Ačiū, kad mylite mūsų lopšelį-darželį „Auksinis gaidelis“.

 

Džiugu, kad veikdami išvien, galime atlikti daug gražių darbų ugdytinių ir darbuotojų labui.

 

Tegul nuolatiniai pokyčiai ir permainos mūsų gyvenime skatina Jus naujiems iššūkiams ir galimybėms, tegul suteikia vilties ir tvirto pasitikėjimo savimi.

 

Tegul Jūsų gerumas ir ateityje padeda siekiantiems mokslo ir žinių.

 

Linkime visiems didelės sėkmės asmeniniame gyvenime ir darbuose.

 

Lopšelio-darželio bendruomenės vardu

Direktorė Laima Šamatavienė 

 
 
2016-03-08 | Išvyka į Visagino miesto Policijos komisariatą

Kovo 1 d. lopšelio – darželio „Auksinis gaidelis“ „Nykštukų“ grupės vaikai aplankė Visagino policijos komisariatą. Vaikai nekantraudami laukė šio įvykio. Ir ne be reikalo.

Prie komisariato vartelių mus pasitiko prevencijos poskyrio specialistė Onutė Pernavienė. Ji papasakojo vaikams apie policijos darbą, parodė komisariato patalpas, pakalbėjo apie kelių eismo taisykles, atsakė į vaikus dominančius klausimus.                                               

 

Auklėtoja Larisa Pilkionienė

 

 

plačiau
 
2016-03-01 | Kviečiame būti aktyviems ir balsuoti už mūsų lopšelį-darželį

 

Informuojame, kad Švietimo ir mokslo ministerijos facebook paskyroje prasidėjo balsavimas už mėgstamiausius Mokyklos bendruomenės metų konkurso projektus, kurie buvo pateikti 2016 m. vasario mėnesį.

 

Šie mokslo metai – Mokyklos bendruomenės metai. 
Mūsų lopšelyje-darželyje svarbūs visi – vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėvai. Kai visi bendradarbiauja, lopšelyje-darželyje vyrauja sutarimas, ugdytiniai pasiekia geresnių ugdymosi rezultatų.

Dalyvaudami mokyklos bendruomenės projekto konkurse pasidaliname savo lopšelio-darželio patirtimi – kokia mūsų bendruomenė, kaip ją kuriame, ką veikiame kartu. Žiūrėti. Baigiantis mokslo metams bus paskelbtas balsavimas: interneto lankytojai ir speciali komisija rinks kūrybiškiausią, originaliausią, bendruomeniškiausią projektą. 10 mokyklų, kurių projektai surinks daugiausia komisijos vertinimo balų, bus pakviestos į koncertą. Daugiausia portalo lankytojų balsų surinkusiam projektui atiteks specialus prizas.

 

Kviečiame būti aktyviems ir balsuoti

už mūsų lopšelį-darželį.

 

Savo balsą mokyklų bendruomenėms gali atiduoti visi norintys. Tarpiniame konkurse dalyvaujančias mokyklų bendruomenes rasite sekdami šia nuoroda – ŠMM facebook ir ŠMM facebook.

 

Balsavimas vyksta kovo 1-7 dienomis. Daugiausiai paspaudimų „patinka“ per savaitę surinkusi Mokyklos bendruomenė laimės prizą – kvietimą dalyvauti LRT laidos Lietuvos tūkstantmečio vaikai filmavime.

 

    Pagarbiai, direktorė Laima Šamatavienė

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  48   49   50   51   52   53   54   60  70  80  90  100  sekantis  >>