Naujienos spausdinti
2016-05-04 | „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Stipri mokyklos bendruomenė – sėkmingos mokyklos garantas“

2016 m. gegužės 5 d. (ketvirtadienį) 14.00–15.00 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Stipri mokyklos bendruomenė – sėkmingos mokyklos garantas“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokytojai, švietimo pagalbos specialistai, švietimo administratoriai, socialiniai pedagogai, mokiniai ir jų tėvai bei kiti bendruomenių klausimais besidomintys asmenys.

Transliacijos tikslas – pristatyti ir aptarti, kokios savivaldos struktūros veikia mokyklose, kodėl svarbu telkti mokyklos bendruomenę, pasidalyti įžvalgomis, ar stipri mokyklos bendruomenė gali būti sėkmingos, geros mokyklos garantas.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Astai Morkūnienei el. p. asta.morkuniene@upc.smm.lt, tel. tel. (8 5) 279 9599

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

 
 
 
2016-05-01 | Sveikinimas

Motinos diena – gražiausias metų laikas, kai gamta alsuoja pirma žaluma ir žydėjimu, kai skamba besidžiaugiančių paukščių balsai ir širdis atsiveria visuotiniam atgimimui.  Su žodžiu „mama“ augome, pažinome save ir pasaulį. Mamos mus vedė už rankos, glostė, barė ir glaudė. Tas ypatingas prigimtinis ryšys amžinas - nepajėgia jo nutraukti jokie atstumai, laikas ar išsiskyrimas...

Šios prasmingos šventės proga sveikinu visas mamas. Būkit mylinčios ir mylimos, būkit kantrios ir stiprios, darną ir namų šilumą kuriančios, svajojančios ir visa galinčios. Tegul sušyla Jūsų  širdys, tegul spindi savo vaikus stebinčios akys, tegul žydi šypsenos. 

Gražios ir jaukios šventės!

 

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2016-04-29 | Informacija

ŠMM parengta  informacija apie priešmokyklinį ugdymą 

 
 
2016-04-26 | KVIEČIAME BALSUOTI - VYKSTA BALSAVIMAS

 

Šie mokslo metai – Mokyklos bendruomenės metai. 
Mūsų lopšelyje-darželyje svarbūs visi – vaikai, pedagogai, darbuotojai, tėvai. Kai visi bendradarbiauja, lopšelyje-darželyje vyrauja sutarimas, ugdytiniai pasiekia geresnių ugdymosi rezultatų.

Dalyvaudami mokyklos bendruomenės projekto konkurse pasidaliname savo lopšelio-darželio patirtimi – kokia mūsų bendruomenė, kaip ją kuriame, ką veikiame kartu. Žiūrėti. 

10 mokyklų, kurių projektai surinks daugiausia komisijos vertinimo balų, bus pakviestos į koncertą. Daugiausia portalo lankytojų balsų surinkusiam projektui atiteks specialus prizas.

 

Kviečiame būti aktyviems ir balsuoti

už mūsų lopšelį-darželį.

 

Savo balsą lopšeliui-darželiui atiduokite visi norintys.  šia nuoroda – 

http://bendruomene.smm.lt/page/6/  http://bendruomene.smm.lt/page/4/

 

Balsavimas vyksta 2016 m. balandžio 25–30 d. 

 

    Pagarbiai, direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2016-04-25 | Vyko tradicinė pavasarinė visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“

Balandžio 22 d. vyko tradicinė pavasarinė visuotinė aplinkos tvarkymo akcija „Darom“


Lopšelyje-darželyje ąkciją organizavo lopšelio-darželio direktoriaus pavaduotoja ūkiui, lopšelio-darželio taryba. 
Lopšelio-darželio bendruomenė aktyviai atsiliepė į kvietimą dalyvauti akcijoje. Visagino miesto viešąsias erdves už lopšelio-darželio teritorijos, įstaigos teritoriją, grupių aikšteles tvarkė darbuotojai ir ugdytinių tėveliai. Akcijos dalyviai buvo aprūpinti pirštinėmis ir maišais atliekoms rinkti bei rūšiuoti.

Akcijos organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiems rėmėjams ir savanoriams už aktyvų dalyvavimą ir gerą darbą.

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  90  100  sekantis  >>