Naujienos spausdinti
2015-10-06 | Grupės „Voveriukai“ kūrybinių darbų paroda „Rudens spalvos“

 Rudens artuma su kiekviena diena tampa vis aiškesnė. Diena ima lenktyniauti su naktimi – tada ir pajuntame švelnų rudens dvelkimą. Pažvelgiame į susimąsčiusį klevą, kuris iš lėto margina rudenišką kilimą auksaspalviais lapais. Ir džiaugsmingai suvokiame, kad ruduo visas mūsų mintis ir svajas nudažė ryškiomis spalvomis…

Besidžiaugdami rudens paskleista įvairių spalvų palete, užaugintu gausiu derliumi, nusprendėme RUDENĖLĮ pasikviesti į savo grupę. Dvi savaites mūsų vaikučiai stebėjo rudeninę gamtą, dainavo daineles, minė mįsles apie rudenį, apie gausų rudeninį derlių, rinko gamtinę medžiagą, piešė piešinius, ruošė aplikacinius darbelius. Prie mūsų kūrybos prisidėjo grupės tėveliai. Jie kartu su vaikučiais sukūrė iš gamtinės medžiagos, poperiaus įvairiausius personažus ir rudeninius siužetus. Lopšelio-darželio parodų tvorelė pasipuošė įvairiaspalviais parodėlės eksponatais.

 Grupės pedagogės Valentina ir Svetlana labai dėkingi vaikų tėveliams, kurie aktyviai ir kūrybingai prisidėjo prie parodėlės, „Rudens spalvos“ ir kviečia visus norinčius lopšelio-darželio vaikus, darbuotojus, tėvus apsilankyti.  Su laiku mūsų kūrybiniai darbeliai nukėliaus į Visagino miesto vaikų biblioteką.

 

Parengė grupės „Voveriukai“ pedagogė  Valentina Katyševa

 
 
2015-10-04 | Sveikinimas

Gerbiama lopšelio-darželio bendruomene,

 

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Mokymas – tai gyvenimo būdas, tvirtas žinojimas, teisingumas, kilnus siekimas, meilė ir supratimas... Didelė laimė visą gyvenimą išsaugoti šiltus prisiminimus apie  Mokytoją, kurio asmenybė įkvėpė siekti, kilti, padaryti kažką gero ir gražaus.   

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2015-10-03 | Ekskursija su vaikais „Kelionė po miestą“

Rugsėjo 24 dieną grupės „Boružėlės“ vaikai ir auklėtojos įšvyko į pažintinę ekskursiją po gimtąjį Visagino miestą. Ekskursijos tikslas: supažindinti ikimokyklinio amžiaus vaikus su „mažos gimtinės“ sąvoka, gyvenamaisiais namais ir viešaisiais pastatais, jų paskirtimi, ugdyti meilės jausmą gimtajam miestui.

 

Irina Kostiučenko ir Svetlana Veteorec, grupės auklėtojos 

 

plačiau
 
2015-09-29 | Skaitovų konkursas grupėje „Boružėlės“

Rugsėjo 17 d.  „Boružėlių“ grupėje vyko skaitovų konkursas tema „Ruduo pas mus atėjo...“.

 

Irina Kostiučenko ir Svetlana Veteorec, grupės auklėtojos

plačiau
 
2015-09-16 | Kalbėsime taisyklingai

Kalbėsime taisyklingai

 

Gerbiami tėveliai, prasidėjo logopediniai užsiėmimai.

Kas yra logopedinė pagalba?

Logopedinė pagalba – tai logopedinės pratybos, kurių tikslas šalinti kalbos sutrikimus, lavinti  kalbinius gebėjimus. Nuo  sutrikimo sunkumo priklauso pratybų  intensyvumas, trukmė ir pobūdis. Logopedinės pagalbos efektyvumas priklauso nuo logopedo ir vaiko tėvelių  bendradarbiavimo.   

Logopedė darželyje:

Logopedė veda pratybas: moko vaikučius taisyklingai tarti garsus, girdėti ir skirti garsus, pažinti raideles, kalbėti gramatiškai taisyklingais sakinukais, pasakoti, sekti pasakas. Konsultuoja tėvelius, pedagogus.

Kaip vyksta pratybos?   

Logopedo darbo rezultatų reikia laukti gana ilgai. Logopedines pratybas  vaikai lanko 2–3 kartus per savaitę, pratybos trunka apie 15–20 minutes. Logopedė dirba su vaikais individualiai ir pogrupiais. Pratybų metu  lavinamas artikuliacinis aparatas, girdimasis suvokimas, sudaromi garsinės analizės ir sintezės  pradmenys, tikslinamas garsų tarimas, turtinamas žodynas, ugdoma rišlioji kalba, lavinami regimieji, erdvės,  laiko ir kiti suvokimai. Per užsiėmimus naudojami įvairūs paveikslėliai, loto, dėlionės, žaidimai, kompiuteriniai žaidimai ir t. t.

Logopedinių užsiėmimų metu ir mokomės,  ir žaidžiame. Vaikai žaisdami išmoksta susikaupti ir ilgiau išlaikyti dėmesį.

 

Tėveliams, kuriems aktualus vaiko kalbos ugdymas!

Kviečiu Jus į „Linksmojo liežuvlėlio mokyklėlę“ rugsėjo 21–24 dienomis logopedo kabinete. Jūs sužinosite kaip namuose atlikti artikuliacinę ir kvėpavimo mankštelę, įtvirtinti garsiuko tarimą, išmokti skaičiuotes, eilėraštukus, gausite praktinių patarimų, kaip lavinti smulkiąją motoriką.

 

Logopedė   Svetlana Klepalova

 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  77   78   79   80   81   82   83   90  100  sekantis  >>