Naujienos spausdinti
2015-06-03 | Informacija lopšelio-darželio bendruomenei

Lopšelio-darželio bendruomenė dalyvauja Visagino 40-mečio renginyje - miesto eisenoje.

Kiekvienas iš mūsų turime galimybę pasijusti šio gražaus miesto gimtadienio dalimi ir atstovaudami lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis" bendruomenę sudalyvauti miesto eisenoje.

 

Maloniai kviečiame visus bendruomenės narius

birželio 6 d. 18.30 val. rinktis lopšelio-darželio teritorijoje.

 

Administracija

 

 
 
2015-06-03 | Paminėta „Vaikų gynimo diena“

Birželio 1 d. lopšelyje-darželyje įvyko pasilinksminimas „Vaikų gynimo diena“ - tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti.

 

plačiau
 
2015-06-01 | Birželio 1 - oji - Tarptautinė vaikų gynimo diena

„Patikimiausias būdas gerai išauginti vaikus – tai padaryti juos laimingais“ (O. Vaildas)

Tarptautinė vaikų gynimo diena. Ši diena, kurią mini beveik visos pasaulio šalys, mums primena apie būtinybę saugoti ir gerbti vaiko orumą ir teises.

Mūsų, suaugusiųjų, vienas didžiausių tikslų – rūpintis vaikais, kad jie visuomet jaustųsi mylimi, būtų apsaugoti nuo smurto, skurdo ir skausmo, nuo tykančių grėsmių ir pavojų. Mūsų pareiga kurti vaikams saugią ateitį, kurioje jie galėtų atsiskleisti, įgyvendinti svajones, tobulėti, išsiugdyti pasitikėjimo savimi jausmą.

Sveikiname Jus, mielieji, ir linkime, kad vienas gražiausių mūsų vaikų gyvenimo tarpsnių – vaikystė būtų apsupta brangių ir Juos mylinčių žmonių, kupina juoko, gražių emocijų, nuotykių ir atradimų. Tegul vaikų lūpose žaidžia šypsenos, pildosi gražiausios svajonės.

Su Tarptautine vaikų gynimo diena!

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2015-05-25 | Ekskursija į biblioteką

Knyga vaikams – tai tikras geras maistas – skanus, maistingas, šviesus, skatinantis jų sielos augimą.

Kornejus Čukovskis.

Grupė „Nykštukai“ jau daug metų bendradarbiauja su Visagino viešąja biblioteka, ypač su bibliotekininke Natalija. Bibliotekoje nuolat vyksta įvairios vaikų kūrybinių darbelių parodos. Viena iš paskutinių mūsų darbelių parodų – „Stebuklingi žiedeliai“.

 

Auklėtojos Maria Drinevskaya, Larisa Pilkionienė, Natalja Solovjova

 

plačiau
 
2015-05-22 | Ekskursija į Visagino priešgaisrinę gelbėjimo valdybą

Gegužės 13 d. grupės „Nykštukai“ vaikai apsilankė Visagino priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje. Mus geranoriškai pasitiko, papasakojo apie gaisrininkų darbą, vaikai galėjo apžiūrėti įvairias priešgaisrines mašinas. Labai įdomu buvo pamatyti gaisrininkų aprangą muziejuje, pažiūrėti pažintinį animacinį filmą apie tai, kaip elgtis gaisro metu. Ekskursijos pabaigoje visiems dalyvavusiems buvo įteikti įvairūs spalvinimo lapeliai.

L. Pilkionienė, M. Drinevskaya

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  78   79   80   81   82   83   84   90  100  sekantis  >>