Naujienos spausdinti
2018-10-26 | Projekto-konkurso „Auginu Lietuvai!“ apdovanojimas Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Žemės ūkio rūmų ir Lietuvos savivaldybių asociacijos iniciatyva, skirta Lietuvos šimtmečiui paminėti „Auginu Lietuvai!“  džiaugiasi Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis bendruomenė.

Spalio 26 d. šiltnamio dovanojimo renginyje dalyvavo Žemės ūkio rūmų atstovas, Ignalinos rajono žemdirbių asociacijos vadovas Albertas Sekonas ir Visagino savivaldybės Švietimo, kultūros, sporto ir valstybinės kalbos kontrolės skyriaus vyriasiasis specialistas Jonas Nekrošas.

Lopšelio-darželio ugdytiniams tokia dovana yra labai svarbi: konkurse laimėtas šiltnamis pakeitė darželio kasdienybę, labai sudomino. Tai buvo tarsi kitas žingsnis tobulėjant. Iniciatyvos „Auginu Lietuvai!“ dovanotas šiltnamis bus naudojamas kaip itin veiksminga edukacinė priemonė.

Darželio vaikučiai ir anksčiau augino daržoves ir vaistažoles lysvėse ir „Sodinčiaus“ šiltnamyje, kurį taip pat laimėjome konkurse.

Prie šiltnamio laimėjimo labiausiai prisidėjo lopšelio-darželio grupės „Bitutės“ auklėtojos Larisa Minič ir Jelena Veselova, auklėtojos padėjėja Raisa Anrijčenko su ugdytiniais, piešę vaizdelius apie vaisius ir daržoves, kuriuos jie užaugins laimėję šiltnamį. Taip ir nutiko – šįmet birželio mėnesį įrengtame šiltnamyje užderėjo pomidorai, kurie vis dar noksta šiandien.

Ačiū labai visiems ir nuoširdžiai dėkojame konkurso rengėjams.