Naujienos spausdinti
2019-05-5 | Šeimos tautų šventė lopšelyje-darželyje

Tuo metu, kai žemė išgyvena patį gražiausią sodų žydėjimo metą, švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Šeima – tai vieta, kur mes galime būti laimingi, mylimi ir išklausyti, tai šiltas ir jaukus židinys, prie kurio mes visi ir kiekvienas juntame šilumą, meilę ir supratimą.

Gegužės 15 dieną lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis“ bendruomenė, kaip viena didelė šeima susirinko į muzikos salę paminėti šeimos-tautų dieną. 

Direktorė L. Šamatavienė sveikindama susirinkusius pabrėžė šeimos ir tautų svarbą, šeimos ir darželio santykius paremtus abipusiu supratimu, gebėjimu susitelkti ir būti kaip viena šeima. Padėkojo lopšelio-darželio tarybos nariams, tėvų komiteto nariams, darbuotojams bei rėmėjams.

Darželio bendruomenės nariai sveikino dainomis, eilėraščiais ir šokiais. Dalyviai už bendradarbiavimą ir pasirodymą apdovanoti padėkos raštais ir dovanėlėmis.

Tėveliai šventėje turėjo ypatingą užduotį – pastatyti Šeimos namelį.

Daugiatautėje šeimos šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaistinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera.

Drąsiai galima sakyti: gera, linksma ir smagu, kai visa šeima kartu.