Naujienos spausdinti
2019-09-19 | Lopšelyje-darželyje plėtojamos edukacinės erdvės

Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ sėkmingai įgyvendinama edukacinių erdvių plėtojimo programa „Darželis, kuriame gera visiems“.

Lopšelis-darželis yra ne tik darbo vieta, bet ir antrieji namai. Kad ugdymo ir ugdymosi procesas vyktų sėkmingai, ugdytiniai lopšelyje-darželyje turi jausti komfortą. Tam didžiulę įtaką turi aplinka, kuri turi sukurti tokį mikroklimatą, kad galėtume jaustis saugūs, sveiki ir pilnaverčiai žmonės.

Edukacinės aplinkos ir naujų erdvių kūrimu siekiame aktyvinti tikslingą, darnų ir estetišką lopšelio-darželio erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdytinių ugdymo procesui organizuoti, įtraukiant į praktinę veiklą visą lopšelio-darželio bendruomenę, aktyviai įsijungti į organizuojamą veiklą, ieškome originalių sprendimų, skirtų ugdytinių prasmingai veiklai.

Aktyviai propaguodami sveiką gyvenimo būdą, didelį dėmesį skiriame vaikų fiziniam aktyvumui. Tuo tikslu darželio kieme atsirado sveikatingumo-refleksoterapinis takelis su įvairaus šiurkštumo ir dygumo dangų takeliais. Įrengta šiuolaikiška, saugi sporto aikštelė su gumine danga, kur ugdytiniai ugdys ir lavins krepšinio ir futbolo įgūdžius.

Tikime, kad naujasis sveikatingumo takas ir sporto aikštelė darželyje patiks ir mažiems, ir dideliems.