Naujienos spausdinti
2012-02-20

Kūrybinių darbelių paroda „Mano Tėvynė - Lietuva"(auklėtojos Irina Kostiučenko, Svetlana Veteorec).
 
Edukacinis projektas „Aš pažįstu savo gimtajį miestą -Visaginą" darbo grupės susirinkimas (grupių auklėtojos: Nadėžda Vetochina, Irina Kostiučenko, Galina Dubodel, Liudmila Peresada, Svetlana Kolodynskaja). 
   
Konsultacija tėvams (apvalus stalas)„Noriu augti sveikas" (auklėtojos Antonina Bulaš, Svetlana Naguj).
 
Folklorinė pramoga: „Močiutės kieme".  (auklėtojos Larisa Minič, Liudmila Klimova, Jelena Veselova). Troboje vaikus laukė močiutė su gražiomis išsiuvinėtomis servetėlėmis, rankšluosčiais  bei užuolaidomis. Močiutė supažindino vaikus su folklorinėmis rusų tautos formomis, tai patarlėmis, dainelėmis, mįslėmis, žaidimais. Pramogoje dalyvavo tėvai, seneliai. Pabaigoje visi kartu gėrė arbatą su blyneliais, kuriuos iškepė močiutė.
 
Atvira veikla  „Linksmi „šariki - lošariki" (3-5m. ugdytinių grupė „Gandriukai", auklėtojos  Antonina Bulaš, Svetlana Naguj). Sveikatos mėnuo, kuris tapo jau tradicija mūsų vaikų darželyje, buvo kupinas įdomių užsiėmimų. Vienas iš tokių užsiėmimų buvo atvira grupės "Gandriukai" veikla - "Linksmi šariki - lašariki". Tokia veikla patiko vaikams bei pedagogams. "Man asmeniškai labai patiko kūno kultūros užsiėmimai, nes pas mus į svečius atvyko Krošas ir Ežiukas. Ežiukas  padarė mums malonią staigmeną - rutuliukus," - pasakė Nastia. "O man patiko muzika, ji buvo labai linksma. Buvo linksma bėgioti grojant muzikai, gaudyti muilo burbuliukus. Ir aišku patiko raudonieji rutuliukai," - pasidalino savo įspūdžiais Vania.  Netradicinius momentus naudojant veikloje - masažinių rutulius, kvėpavimo gimnastikos pratimus puikiai  įvertino pedagogai.
 
Dailės pamokėlės „Aš piešiu savo miestą Visaginą". Ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupėse vyko dailės pamokėlė „Aš piešiu savo miestą Visaginą". Grupių „Žvaigždutės", „Kengūriukai", „Kačiukai" vaikai kartu su auklėtojomis meilę Lietuvai išreiškė aplikuodami žemėlapio atvaizdą trispalvėmis širdelėmis.     
 
Vasario 16-osios minėjimas, pramoga-koncertas „Ir mažoj širdelėj skamba Lietuva". Muzikos salė buvo papuošta lietuvių tautine atributika: herbas, himnas, trispalvė veliava, spalvoti paveikslai, Lietuvos korta, vaikų darbeliai.  
Šventės metu vaikai, tėvai ir darželio bendruomenė galėjo pasidžiaugti piešinių ir nuotraukų parodomis „Mūsų gimtasis kraštas",„Mano Tėvynė - Lietuva". Lopšelyje darželyje Vasario 16-oji buvo švenčiama netradiciškai. Visą savaitę vaikai gražino savo grupes, darželį tautiniais simboliais, piešinėliais, darbeliais apie savo kraštą, pildė ir atnaujino tautinius kampelius, kurių priemones vaikai naudoja nuolat, ne tik švenčių metu, mokėsi eilėraščių, lietuvių liaudies dainelių, šokių, žaidimų. Visos grupės aktyviai ruošėsi šventiniam rytmečiui „Ir mažoj širdelėj skamba Lietuva". 
 
Pasilinksminimas „Nuotykiai kelyje". (kelių eismo taisyklės), (auklėtojos Valentina Katyševa, Svetlana   Kolodynskaja).    Veikloje dalyvavo vyresnio amžiaus ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikai, tėvai, darželio pedagogai, policijos inspektoriai. Vaikai pakartojo ir įtvirtino kelių eismo taisykles. Pasilinksminimo pabaigoje vaikai gavo dovanėlės: atšvaitus ir knygutes ir liko labai patenkinti.