Naujienos spausdinti
2015-01-14 | Vaikų mados pramoga

Vaikų mados pramoga

 

„Gerbkite vaikų norą būti geram, saugokite jo kaip žmogaus sielos subtiliausią judesį“.

V.Suchomlinskis.

2014 m. lapkričio 29 d. Visagino kūrybos namuose įvyko konkursas „Mados trajektorijos“. Grupės „Nykštukai“ (4–5 metų amžiaus) vaikams buvo suteikta galimybė jame dalyvauti. Konkurse viešpatavo geranoriškumo ir atvirumo atmosfera. Todėl „mažosios modelės“ – Sofija Timoščiuk, Veronika Kočurova, Melanja Kosolapova drąsiai demonstravo savo aprangą. Jos labai džiaugėsi, kai susižavėję žiūrovai ilgai plojo joms. Kartu su mergaitėmis džiaugiamės ir mes, auklėtojos, ir, žinoma, jų mamos. Viktorija Timoščiuk, Sofijos mama, rengėsi konkursui labai atsakingai – atsižvelgdama į dukros charakterį bei temperamentą sukūrė „Šeimininkės“ kostiumėlį.  Darja Kočurova savo dukrai Veronikai sukūrė originalų kostiumą „Miško fėja“. Olesia Kosolapova, Melanijos mama, pasirinko rusų liaudies kostiumą „Sudarynia“. Mūsų mamytės – tikros dizainerės, savo idėjas įkūnijo originaliuose kostiumėliuose. Pasirengimas konkursui suartino mus – pedagogus ir tėvus, šeimos susidraugavo. O vaikai tokioje aplinkoje suprato, kaip suaugusiųjų pasaulis tvirtas ir patikimas.

Norėtumėme Visagino vaikų kūrybos namų „Mados trajektorijos“ organizatoriams padėkoti už  suteiktą galimybę dalyvauti konkurse, už dovanėles vaikams. Šventė buvo ryški,  naudinga, kūrybiška.

Kočurovų šeimos atsiliepimai:

Mes labai džiaugėmės, kad galėjome dalyvauti įdomiame kūrybiškame konkurse „Mados trajektorija“, kurį organizavo Visagino kūrybos namai.  Pasirengimo šventei ir jos laukimo procesas suteikė daug teigiamų emocijų mūsų vaikui. O dalyvavimas ir galimybė parodyti artistinius įgūdžius, pabandyti  pateikti save scenoje ir išreikšti savo individualumą papildė mūsų mažos mergaitės gyvenimą nauja patirtimi.

Pačiai mažiausiai artistei toks renginys suteikia galimybę pasirodyti publikoje, pademonstruoti savo drabužėlius, pasimokyti  drąsos ir pajusti kūrybingos šventės atmosferą.

Kočurovų šeima.

 

Auklėtojos Maria Drinevskaya ir Larisa Pilkionienė