Naujienos spausdinti
2015-12-28 | Ekskursija į paštą - laiškas draugams

Ekskursija į paštą - laiškas draugams

 

Lopšelio-darželio grupės „Nykštukai“ vaikai gruodžio mėnesyje apsilankė Visagino pašte.

Tikslas – siųsti laišką ir šventinį atviruką Naujųjų metų ir Kalėdų proga vaikams ir pedagogams į Latvijos Dagdos miesto vaikų darželį „Saulite“.  Bendradarbiavimas tarp darželių užsimezgė Visagino ir Dagdos savivalybių bendradarbiavimu ir susitikimais. Mūsų darželio pedagogai ir grupės „Nykštukai“ vaikai sutiko bendradarbiausti su Dagdos „Saulite“.  Kalėdų išvakarėse nusprendėme parašyti laišką apie mūsų grupės mergaites ir berniukus, jų interesus ir pomėgius, kokiuose būreliuose apsilanko, kuo užsiminėja.  Taip pat parašėme apie mūsų gražų ir jaukų lopšelį-darželį,  apie renginius, kurie jame vyksta. Nepamiršome parašyti apie mylimiausią Visagino miestą, jo įžymybes.  Ir, žinoma, sukūrėme  šventinį atviruką.  

Ekskursiją į  paštą  labai patiko vaikams. Jiems buvo įdomu sužinoti kaip vyksta laiškų siuntimo procesas. Pašto darbuotojai leido vaikams jame dalyvauti. Kiekvienas vaikas galėjo užklijuoti pašto ženklą ant voko, užlipdyti voką ir nuleisti į pašto dėžutę.      

Po ekskursijos vaikai  dalinosi savo įspūdžiais, džiaugsmais. Labai tikimės, kad mūsų draugystė ir bendravimas tęsis. Juk Naujųjų metų išvakarėse linkėjimai išsipildo.

 

Grupės „Nykštukai“ auklėtojos Marija Drinevskaja ir Larisa Pilkionienė