Naujienos spausdinti
2018-10-04 | Mokytojus sveikina lopšelio-darželio bendruomenė

Visagino  lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ kiemą puošia kilimas, skirtas Mokytojo dienai, kurį rengė ir dėliojo Edukacinių erdvių plėtojimo programos darbo grupės nariai, vaikai ir jų tėveliai, pedagogai, kiti darbuotojai iš rudens gėrybių ir gamtinės medžiagos. Dėkojame idėjos sumanytojai Jelenai Gaškovai, bei visiems, kurie kūrė.  

plačiau
 
2018-10-04 | Sveikinimas

Su Mokytojo diena!!!

 

Rudenio taku ateina Jūsų šventė – tokia tikra, šilta, nesumeluota. Gėlių žiedai, gražūs žodžiai ir ugdytinių šviečiančios akys  priverčia širdį suspurdėti. Širdį, kurioje atsispindi  einančiųjų į Gyvenimą pasauliai, kuri dalina meilę ir rūpestį...

Tarptautinės Mokytojų dienos proga nuoširdžiai linkiu Jums ugdytinių žingeidumo, ugdytinių tėvelių supratingumo, pagarbos, prasmingų kasdienybės akimirkų, stiprios sveikatos, didelio optimizmo ir nuolatinio noro tobulėti, kurti, auginti bei puoselėti dvasines vertybes.

Tegul Jūsų išmintis, kūryba, savitarpio supratimas, pasiaukojimas, kantrybė puošia Jūsų sielas ir uždega jose norą dalintis savo dvasiniais lobiais su vaikais.

Ačiū už Jūsų profesionalumą, kūrybiškumą, kantrybę ir gerumą.

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė

 
 
2018-10-01 | Penktasis Solidarumo bėgimas

Štai kaip šauniai prie 5– jojo Solidarumo bėgimo tokią saulėtą dieną prisijungė ir Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“  jau penktą kartą organizuoja Solidarumo bėgimą.

Mūsų lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė remia šį smagų bei sėkmingą projektą, kuris prasmingai bendrai veiklai jungia visos Lietuvos ir Ukrainos vaikus.

Būkime geresniais, tolerantiškesniais, mokykime vaikus nuo mažens padėti aplinkiniams.

Ačiū organizatoriams.

plačiau
 
2018-09-24 | Kviečiame dalyvauti Solidarumo bėgime

Solidarumo bėgimas mus visus moko atjautos ir atsakomybės – Lietuvos vaikai drąsiai bėga už tai, kad jų bendraamžiams tekusios problemos bent truputį palengvėtų.

 

Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 5-ąjį kartą. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija.

 

Kviečiame lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenės narius (darbuotojus, ugdytinių tėvelius, senelius, šeimos narius) prisijungti prie SOLIDARUMO BĖGIMO bei dėkojame už parodytą jautrumą ir supratingumą.

Solidarumo bėgimo vieta: Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“, Tarybų g. 9, lauko kiemelis prie įėjimo.

Solidarumo bėgimo data: 2018 m. spalio 1 d.

​Solidarumo bėgimo laikas: 10.00 val.

Dalyvaukime!!!

Remkime ir suteikime pagalbą Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Kartu galime viską!!!

 

Organizatoriai

 
 
2018-09-19 | Informacija lopšelio-darželio ugdytinių tėveliams

Informacija lopšelio-darželio ugdytinių tėveliams

 

Kviečiame 4–6 m. lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ vaikučius ir jų tėvelius į įvadinę NEMOKAMĄ būrelio „Krepšinis“ treniruotę.


Užsiėmimas vyks lopšelio-darželio sporto salėje 2018 m. rugsėjo 21 d. 16.00 val.


Treniruotę ves Ąžuolo krepšinio mokyklos profesionalus treneris.


Išsamesnė informacija grupėje.

 
 
<<  ankstesnis  7   8   9   10   11   12   13   20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>