Naujienos spausdinti
2013-07-03 |

Nauja 

 

Visagino savivaldybės tarybos sprendimas

Dėl atlyginimo dydžio ir lengvatų už ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaiko išlaikymą Visagino savivaldybės ikimokyklinio ugdymo mokyklose tvarkos aprašo patvirtinimo 

Sprendimas įsigalioja nuo 2013 m. rugsėjo 1 d.

 
 
2013-12-16 | DRAUGAUJAME SU MOKYKLA

Gruodžio 12 dieną priešmokyklinės grupės ,,Žvaigždutės“ vaikai sulaukė kvietimo apsilankyti „Draugystės“ vidurinėje mokykloje. Ketvirtokai parengė ir pristatė pasaką „Osenneje ogorodije“. Daug džiugių emocijų vaikams sukėlė pati pasaka, kurios metu vaikai kartu šoko ir dainavo žinomas daineles. Pabaigoje vaikai gavo dovanėles ir kvietimą ateiti į pavasari šventę. Dėkojame ketvirtokams ir mokytojai Anai Bals už gražų pasirodymą.

Priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės“ pedagogai

  

plačiau
 
2013-12-11 | Padėka grupei „Žvaigždutės“ už kūrinį „ Draugystės planeta“

Pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos  - „Geltonojo kaspino diena“ tradiciškai minima lapkričio 19-ąją, siekiant atkreipti visų mūsų dėmesį į tai, kad vaikai yra ta visuomenės dalis, kuriai turi būti skiriamas didžiausias mūsų dėmesys, didžiausia apsauga nuo blogio, skausmo, neigiamų išgyvenimų.

Lopšelio-darželio vaikučiai dalyvavo kūrybinių darbelių konkurse, kuris buvo skirtas „Geltonojo kaspino dienai“ paminėti.

Visagino savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skirius dėkoja „Žvaigždučių“ grupės auklėtiniams nugalėjusėms kūrybinių darbų konkurse, skirtame „Geltonojo kaspino dienai“ paminėti, už kūrinį „ Draugystės planeta“.

plačiau
 
2013-12-09 | DAINŲ DAINELĖ lopšelyje-darželyje

2012 m. gruodžio 6 d. lopšelyje-darželyje vyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ I etapas. Tai tradicinis kas antri metai vykstantis nacionalinis jaunųjų dainininkų konkursas, kuriuo siekiama ugdyti vaikų ir jaunuolių meno bei kūrybos poreikį, puoselėti akademinio dainavimo tradicijas, populiarinti dainininkų meninę saviraišką. Atrinkti geriausi atlikėjai į II etapą.

plačiau
 
1013-12-09 | Grupės „Gandriukai“ vaikučių kasdienybė

Maži vaikai – visų pirma „veikėjai“, o tik po to – stebėtojai. Mūsų grupės „Gandriukai“ vaikai dar mažyliai (1-2 m.), bet mes sudarome jiems sąlygas dalyvauti įvairiose veiklose, tokiu būdu padedami jiems visapusiškai vystytis.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80  90  99   100   101   102   103   104   105   sekantis  >>