Naujienos spausdinti
2016-06-02 | Dalyvaujame nacionalinėje kampanijoje „Už saugią Lietuvą“

 

Lietuvoje susikaupė pernelyg daug skaudžių socialinių problemų. Smurtas ir patyčios, skriaudžiami vaikai ir savižudybės, priklausomybės nuo alkoholio ir kitų ydų. Visa tai – sužaloti likimai, neišsipildžiusios viltys, vaikų ašaros ir šeimų tragedijos. Dėl to skauda širdį kiekvienam Lietuvos žmogui, kuris suvokia, iki kokios pavojingos ribos priartėjome.

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ administracija kviečia lopšelio-darželio bendruomenę dalyvauti nacionalinėje kampanijoje „Už saugią Lietuvą“.

Dėl dalyvavimo aptarta ir pritarta lopšelio-darželio mokytojų tarybos posėdyje, lopšelio-darželio tėvų komiteto posėdyje.

Kviečiu visus bendruomenės narius būti aktyviems, budriems, atsakingiems dalyvaujant plačioje nacionalinėje kampanijoje „Už saugią Lietuvą“.

                     

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 

 

 
 
2016-06-02 | KVIEČIAME SIŪLYTI IDĖJAS

KVIEČIAME SIŪLYTI IDĖJAS


Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ administracija kviečia lopšelio-darželio bendruomenę dalyvauti ir teikti idėjas 2014–2020 m. INTERREG Latvijos ir Lietuvos programai, skirtoje Latvijos ir Lietuvos pasienio regionų plėtros bendradarbiavimo skatinimui, projektinėmis galimybėmis.

Dėl dalyvavimo aptarta ir pritarta lopšelio-darželio mokytojų tarybos posėdyje, lopšelio-darželio tėvų komiteto posėdyje.

Raginame visus aktyviai dalyvauti LAT-LIT programoje, pasinaudoti programos galimybėmis įgyvendinti įdomias ir patrauklias idėjas, plėtojant paslaugas aplinkotvarkos/ekologijos, turizmo, socialinės įtraukties, gyvenimo kokybės gerinimo srityse. Idėjas teikti iki birželio 6 d. direktoriaus pavaduotojai ugdymui Irinai Petrovai, atsakingai už lopšelio-darželio projektinę veiklą. Plačiau apie projektą skaityti

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 

 
 
2016-04-03 INFORMACIJA BŪSIMŲ PRIEŠMOKYKLINUKŲ TĖVAMS

 2016 m. kovo 31 d. Visagino savivaldybės sprendimu Nr. TS-47 nustatytas priėmimo laikas į Visagino ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio ugdymo grupes nuo 2016 m. balandžio 4 d. iki 2016 m. liepos 25 d. sprendimas

Prašome teikti prašymus į priešmokyklinio ugdymo grupes. 

Prašymo formą galite rasti lopšelio-darželio interneto svetainėje www.auksinisgaidelis.lt arba kreiptis į lopšelio-darželio sekretorę-archyvarę.

Prašymai priimami sekretorės-archyvarės kabinete.

Informacija teikiama tel. (8 386) 71 706, 72 057.

 

Leidinys tėvams „Jūsų vaikas-  priešmokyklinukas“

 

 
 
2016-05-07 | Priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės" išleisuvės

2016 m. gegužės 27 d. Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis" vyko priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės" išleistuvės.

plačiau
 
2016-06-18 | Dalyvaujame projekte „Aš už Lietuvą"

Kvietimas

Kviečiame

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis" bendruomenę kurti edukacines erdves ugdytiniams ir darbuotojams.

Kodėl verta įsitraukti?

Kuriame ir modernizuojame vaikams edukacines erdves teritorijoje, vidaus patalpose vaikų kompetencijom ugdyti, darbuotojų sąlygoms gerinti.

Kokia nauda bendruomenei?

Susitelkimas, bendradarbiavimas, kultūros plėtotė, pažintinė veikla.

Kaip pasiruošti, ką atsinešti?

Atsinešti sodinukų, gėlių, vaistažolių sėklų ar daigų, daržovių sėklų, įvairių spalvų dažų ir teptukų dažymui, vienkartines pirštines, ir dar, ko negaila.

 

Laikas
2016 05 31
15:00 – 18:00
Vieta
Tarybų g. 9, Visaginas
 
Pilietinis projektas „Aš už Lietuvą!” pirmasis pasitinka mūsų valstybės atkūrimo šimtmetį. Jo idėja – padovanoti po gerą darbą savo šaliai ir taip drauge kurti šaunesnę Lietuvą.

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  24   25   26   27   28   29   30   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>