Naujienos spausdinti
2016-05-18 | Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė kuria edukacines erdves

Mūsų lopšelyje-darželyje siekiama vykdyti šiuolaikines ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas pritaikant esamas ir kuriant naujas edukacines erdves. Kuriame ir modernizuojame vaikams edukacines erdves teritorijoje, vidaus patalpose vaikų kompetencijom ugdyti, darbuotojų sąlygoms geriniti.

Tobulinant ir kuriant edukacines erdvės, kurių metu bendradarbiaujant su vaikais, tėvais, auklėtojomis ir kitais įstaigos darbuotojais, susipažįstame su esamomis edukacinėmis erdvėmis, išklausome dalyvių vertinimus ir jų vizijas, pageidavimus,  apsvarstome finansines galimybes, numatome priemones edukacinių erdvių turtinimui, plėtojimui, nuolat analizuojame erdvių būklę ir stengiamės užtikrinti, kad teikiamos paslaugos ir jų vykdymo procesas būtų kokybiškas. Siekiame atnaujinti, sukurti ir modernizuoti vaikams edukacines erdves teritorijoje, vidaus patalpose vaikų kompetencijom ugdyti, darbuotojų sąlygų gerinimui.

Šį mėnesį sukūrėme edukacinę erdvę „Daržas“, kurioje pedagogai su ugdytiniais sėjo daržoves ir vaistažoles. Dalyvaujame projekte Aš už Lietuvą. http://asuzlietuva.lt/#/veiklos/879

Su meile ir džiaugsmu vaikai atliko darbinį procesą, įsipareigojo vykdyti stebėseną ir priežiūrą bei laukti gausaus derliaus.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2016-05-25 | Lopšelyje-darželyje vyko akcija „Apkabinkime lopšelį-darželį"

Lopšelyje-darželyje vyko akcija „Apkabinkime lopšelį-darželį".

 

plačiau
 
Lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centre) Atvirų durų dienos

Lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

 (Vaikystės pedagogikos centre)

Atvirų durų dienos

2016 m. gegužės 24 – 26 d.

 

Visagino  lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ (Vaikystės pedagogikos centre) organizuojamos Atvirų durų dienos.

Šių dienų tikslas: susipažinti su lopšeliu-darželiu, ugdymo programomis, apsilankyti grupių veiklose, edukacinėse erdvėse, susipažinti su auklėtojomis,  su vaiko dienos ritmu darželyje, ugdymo paslaugomis, vaiko socializacija tarp bendraamžių, užduoti jums rūpimus klausimus.

 Lopšelio-darželio bendruomenė kviečia į renginius tėvelius, kurie norėtų, kad jų vaikai lankytų ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupę ir gerai pasiruoštų mokyklai, įgytų  sveikatingumo įgūdžių, būtų ugdomi pilietiškumo, tautiškumo, meilės gamtai ir kūrybiškumo dvasia.

Atvirų durų metu tėveliai galės  susipažinti su įstaigos veikla, vaikų maitinimu, darželio aplinka, pabendrauti su pedagogais ir specialistais. Bus atsakyta į visus jiems rūpimus klausimus.

Jūsų lauksime 8.00 – 11.00 ir 16.00 –17.30 val.  Bus galima stebėti integruotą vaikučių veiklą grupėse, sporto salėje, muzikos salėje, logopedo kabinete. 

 

Vartai atkelti plačiai, ženkite, mieli svečiai!

 

Atvirų durų dienų programa

 
 
2016-05-24 | Visagino Česlovo Sasnausko Menų mokyklos renginys lopšelyje-darželyje

Visagino Česlovo Sasnausko Menų mokyklos renginys lopšelyje-darželyje

2016 m. gegužės 23 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis" vyko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos „Muzikos pasaulis" iš ciklo „Vaikų vaizdinio mąstymo lavinimas menų mokykloje" renginys, skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Menų mokyklos mokytoja metodininkė Leila Urmanova-Vnukova su mokiniais skambia muzika ir įdomiais pasakojimais suteikė lopšelio-darželio ugdytiniams ir darbuotojams nepakartojamas jausmų, geros nuotaikos, pažinimo ir grožio akimirkas.

plačiau
 
2016-05-22

Š. m. gegužės 25 d. 15.00–16.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „ Muzikinis ugdymas: tradicijos ir inovacijos“. Tai penktoji transliacijų ciklo „Meninis ugdymas: tendencijos, kryptys, patirtys, klausimai“ dalis.

 
 
<<  ankstesnis  10  20  25   26   27   28   29   30   31   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>