Naujienos spausdinti
2016-11-16 | „Tolerancijos savaitė“ lopšelyje-darželyje

Lapkričio 14 -18 d. lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ vyksta  tolerancijos savaitė. Jos metu vyksta renginiai, skirti ugdyti toleranciją, pakantumą, gebėjimą suprasti kitus. Tolerancijos dienai paminėti visą savaitę vyksta diskusijos, pokalbiai ir kūrybinė veikla.

Šių metų tolerancijos simbolis BALTAS PAUKŠTIS.

Tolerancija – tai pakantumas kitiems, supratimas, kad kitas žmogus gali skirtis nuo mūsų, ir pripažinimas, kad jis turi teisę. Tolerancija moko mus būti pakančius ir gebančius suprasti kitą ir kitokį, išmokti žvelgti į pasaulį smalsiai, be išankstinio nusistatymo bei ribotumo. Būdami tolerantiški mes vertiname savarankiškai, mąstome kritiškai, samprotaujame etiškai, suvokiame empatiškai.

Viliamės, kad tolerantiški būsime ne tik šią savaitę, bet ir kiekvieną dieną.

 

plačiau
 
2016-11-16 | Edukacinė išvyka į Visagino „Atgimimo“gimnaziją

Lapkričio 3 dieną „Voveriukų “ grupės vaikams, dėka  mamos Natalijos Starovoitovos buvo organizuota edukacinė išvyka į „Atgimimo“ gimnaziją. 

 

Grupės „Voveriukai“ auklėtoja Valentina Katyševa

plačiau
 
2016-11-16 | Kvietimas į parodą „Mano gražus vardas“

Nuo lapkričio 8 dienos lopšelio-daželio „Auksinis gaidelis“ parodų tvoreleje eksponuojami grupės „Voveriukai“ vaikų ir tėvų kūrybiniai darbeliai tema „Mano  gražus vardas“. Kviečiame įstaigos vaikus, tėvus pedagogus aplankyti mūsų parodą. Parodoje pristatyta 18 kūrybinių darbelių, vaikų vardai, pagaminti įvairia technika, iš įvairių medžiagų: siūlų, sagų, pagaliukų, „Lego“ konstruktorių ir kt. Darbelius vaikai sukūrė kartu su savo tėvais. Parodos rengėjai, pedagogės Valentina Katyševa ir Svelana Kolodynskaja organizuodamos šią veiklą, siekė skatinti vaikus domėtis raidėmis, kopijuoti ir puošti savo vardą, pasakoti apie darbelį bei suteikti vaikams kuo daugiau teigiamų emocijų, džiugių akimirkų praleistų su šeimos nariais. Sudaryti sąlygas vaikų ir tėvų kūrybinei saviraiškai, iniciatyvai. Dalintis darbo patirtimi. Mes dėkojame mūsų grupės tėveliams už bendradabiavimą.

 

Grupės „Voveriukai“ auklėtoja Valentina Katyševa

 
 
2016-11-11 | TOLERANCIJOS SAVAITĖ LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Pilietinės iniciatyvos „Tolerancijos savaitė“

PRIEMONIŲ PLANAS

2016-11-14 – 2014-11-18

 
 
2016-11-09 | ANKETA-APKLAUSA LOPŠELIO-DARŽELIO UGDYTINIŲ TĖVAMS

 

Siekiant tobulinti lopšelio-darželio veiklą, būtina nuolat analizuoti savo klientų — vaikų tėvų nuomonę, jų lūkesčius ir perspektyvas. Iškyla svarbios nuostatos: apsisprendimas siekti paslaugų kokybės, dėmesio sutelkimas į vartotojų lūkesčių tenkinimą ir visų darbuotojų bendras pastangas rūpintis kokybe.

Apklausos tikslas — atlikti tėvų lūkesčių analizę lopšelyje-darželyje ˜„Auksinis gaidelis”, siekiant numatyti perspektyvas novatoriškam tobulėjimui ir ugdymo kokybės gerinimui.   

Anketą galima rasti http://www.auksinisgaidelis.lt/naujienos/apklausos-156/lt/

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  25   26   27   28   29   30   31   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>