Naujienos spausdinti
2016-05-19 | KONSULTACIJA – MOKYMAI PEDAGOGAMS INFORMACINĖ SISTEMA „MŪSŲ DARŽELIS“

KONSULTACIJA – MOKYMAI PEDAGOGAMS

INFORMACINĖ SISTEMA „MŪSŲ DARŽELIS"

Skaityti

 
 
2016-05-13 | Šeimos ir tautų šventė Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Pavasaris gyvas ne tik atbundančia gamta, bet ir šventėmis. Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė minėjo Tarptautinę šeimos dieną. Suprasdami, kokia svarbi ši diena visiems šeimos nariams, į darželį rinkosi ne tik vaikučiai, mamytės, tėveliai, bet ir močiutės, seneliai, broliukai, sesutės. Lopšelio bendruomenę sudaro dvylikos tautybių ugdytiniai. Daugiatautėje šeimoje yra  rusų, lietuvių, baltarusių, ukrainiečių, lenkų, totorių, žydų, armėnų, vokiečių, latvių, čiuvašų, tajų tautų atstovai. Įstaigą lankantys vaikai ir jų šeimos nuolat raginami tiek namuose, tiek darželyje puoselėti ir nepamiršti savo tautos kultūros vertybių, papročių ir tradicijų. Jau tapęs tradicija, trečius metus rengiamas renginys Šeimos  – tautų šventei paminėti. Renginyje aktyviai dalyvavo vaikai ir jų šeimos nariai, darbuotojai: grojo kanklėmis, dainavo lopšines, dainas, šoko ir žaidė. Dalyviai buvo apsirengę tautiniais  kostiumais.

Daugiatautėje šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaiztinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera. Visi džiaugėmės buvimu kartu, tarsi viena didelė šeima.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2016-05-13| AKCIJOS „GEGUŽĖS MĖNUO – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“ RENGINIŲ PLANAS

AKCIJOS „GEGUŽĖS MĖNUO – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“

RENGINIŲ  PLANAS

 

 
 
2016-05-11 | Gegužės 15-oji – Šeimos diena.

Šeima - tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas“ (F. Adleris)

 

 

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.

Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi.

Kiekvienoje kultūroje šeima yra žinoma kaip patikimiausia solidarumo forma, garantuojanti visuomenės išlikimą.

 

Gerbiamieji,

 

Pasauliui minint Tarptautinę šeimos dieną, nuoširdžiai sveikinu visus.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurių rūpesčiu tarp artimiausių žmonių – tėvų ir vaikų, brolių ir seserų, tarp vyresniosios ir jaunesniosios kartos – randasi daugiau supratimo ir šilumos.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurių pastangomis mūsų šeimose ir tarp visų žmonių randasi daugiau supratimo ir sutarimo.

Nuoširdžiai sveikinu visus su Tarptautine šeimos diena, ir linkiu pačios geriausios ateities visoms šeimoms, visiems žmonėms.   

Linkiu visada branginti bei saugoti šeimos jaukumą ir ramybę.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

 
 
 
2016-05-11 | Nauja svetainė, skirta gabiems vaikams ugdyti

Gabiųjų ugdymo centras, įsteigtas skleisti žinias apie gabiųjų atpažinimą ir ugdymą, pristatė naują savo interneto svetainę www.guc.lt. Joje naudingos informacijos ras ir studentai, ir dėstytojai, ir mokytojai, taip pat tėvai ir mokiniai.

Svetainės naujienų skiltyje – aktualijos ir nauja informacija, pranešimai apie tarptautines stovyklas gabiam jaunimui, vykstančias įvairiose pasaulio šalyse. Studentai, besiruošiantys egzaminams ar rašantys darbus gabių vaikų ugdymo tema, taip pat visi kiti besidomintieji, informacijos ras projekto leidinyje ir bibliotekoje (moksliniai straipsniai, tyrimų apžvalgos, įdomybės, vaizdo įrašai ir kita naudinga medžiaga).
 
Svetainėje mokytojai ras ekspertų parengtas lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis, bus pranešama apie vyksiančius seminarus. Be to, svetainėje pateikiama informacija apie Lietuvos ir užsienio švietimo institucijas, su kuriomis bendradarbiauja Gabiųjų ugdymo centras, ir kitas švietimo institucijas, kurių interneto svetainėse galima rasti informacijos apie gabiųjų ugdymą.
 
Svetainės administratoriai nuolat atnaujins informaciją, tad kviečia sekti svetainę ir dalytis ja su kolegomis, draugais ir bendraminčiais. Gabiųjų vaikų centro komanda linki smagaus skaitymo ir laukia netikėčiausių idėjų, įvairių pasiūlymų ir kūrybiško bendradarbiavimo.
 
 
<<  ankstesnis  10  20  26   27   28   29   30   31   32   40  50  60  70  80  90  sekantis  >>