Naujienos spausdinti
2019-12-18 | Trikrepšis lopšeliui-darželiui

Gruodžio 17 d. lopšelio-darželio priešmokyklinių ugdymo grupių ugdytiniai pakviesti į NVO projekto įgyvendinimą, kurį parašė asociacija Visagino sentikiai „Krepšinio populiarinimas Visagine", kurio metu vyko labai įdomios varžybos, vaikai mokėsi žaisti krepšinį. Dovanų gavome krepšinio stovą su trimis lankais, tris krepšinio kamuolius, marškinėlius, saldumynų ir, žinoma, puikias emocijas bei džiaugsmingas nuotaikas. Dėkojame Visagino savivaldybės tarybos nariui Sergejui Kotovui už suteiktą galimybę lopšelio-darželio ugdytiniams ugdytis ir tobulinti įgūdžius krepšinio pasaulyje.

plačiau
 
Naujųjų metų švenčių tvarkaraštis

Naujųjų metų  švenčių
tvarkaraštis

 

/out_data/n.-m.-2019-tvarkarastis.doc

 
 
2019-11-25 | Ekskursija į miesto biblioteką

Lapkričio 22 d. „Nykštukų“ ir „Voveriukų“  grupės vaikai aplankė miesto vaikų biblioteką. Šios ekskursijos vaikai su nekantrumu laukė, ruošėsi, mokėsi eilėraščių apie rudenį. Daugumai iš jų tai buvo pirmas susipažinimas su „Knygų nameliu“.

 

Informaciją parengė „Nykštukų“ grupės auklėtoja Larisa Pilkionienė

plačiau
 
2019-11-20 | Geltonojo kaspino diena

Lapkričio 19 d. lopšelyje-darželyje įvyko Geltonojo kaspino diena – tarptautinė smurto prieš vaikus prevencijos diena.

plačiau
 
2019-11-15 | Mažųjų skaitovų konkursas

Lapkričio 13 dieną grupių „Nykštukai“ ir „Voveriukai“ vaikai į darželį rinkosi kaip ir kiekvieną dieną, tačiau tądien jų nuotaika buvo ypatingai gera, nes laukė Rudenėlio šventė. Vaikai ruošėsi atsisveikinti su rudeniu. Tai buvo ne paprasta šventė, o vaikų skaitovų konkursas  „Auksinis rudenėlis“. Renginys buvo sumanytas ugdyti meninio žodžio suvokimą, skatinti sceninę kultūrą, drąsą, ugdyti meilę gamtos grožiui.

Informaciją parengė „Voveriukų“ grupės auklėtoja Valentina Katyševa

plačiau
 
<<  ankstesnis  1   2   3   4   5   6   10  20  30  40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>