Naujienos spausdinti
2017-06-12 | RESPUBLIKINĖ IKIMOKYKLINIŲ ĮSTAIGŲ EDUKACINIŲ IDĖJŲ MUGĖ 2017

2017 m. birželio 9 d. Druskininkuose įvyko ikimokyklinio ugdymo idėjų mugė 2017 „Darželis, į kurį nori kiekvienas vaikas. Aš suradau, o tu?“, kurią organizavo Lietuvos švietimo pagalbos asociacija. Idėjų mugės siekis buvo, pasidalinti kokybiško ikimokyklinio ugdymo idėjomis ir sėkmės istorijomis. Dėl daugiafunkcinės veiklos, pasidalinti patirtimi buvo pakviestas ir Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“. 

plačiau
 
Kvietimas

GERBIAMI TĖVELIAI,
Visagino lopšelis-darželis „Auksinis gaidelis“ kviečia ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikučius nuo 1 iki 6 metų.

 

Prašymai ugdyti vaiką lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“ 

Priimami lopšelio-darželio sekretoriaus kabinete

Darbo dienomis nuo 9.00 iki 15.30 val.

Telefonas pasiteiravimui (8-386) 71 706; (8-386) 72 057

Administracija

 

 Mūsų ugdymo įstaigoje:

grupių įstaigos aplinka kuriama atsižvelgiant į ugdytinių poreikius, interesus;
čia vaikai susiras draugų, mokysis bendrauti, dalintis sumanymais;
keliaudami, tyrinėdami, eksperimentuodami geriau pažinsime mus supančią aplinką, gamtos paslaptis, suprasime kodėl ir kaip visa tai vyksta;
salėje sportuosime, stiprėsime, lavinsime muzikinius gebėjimus, pramogausime;
dailės užsiėmimų metu kursime, derinsime spalvas, mokysimės įvairių vaizdavimo būdų, būti jautrūs grožiui, mąstyti širdimi, rengsime darbelių, piešinių parodėles;
čia suprasime darbo reikšmę, kuo jis skiriasi nuo žaidimo, atlikdami įvairius buities darbus;
žaisdami mokysimės skaičiavimo, skaitymo, rašymo pradmenų, savarankiškumo;
čia išgirsime aibes pasakų, legendų, apsakymėlių, deklamuosime eilėraščius, turtinsime savo kalbą;
čia bus laiko pailsėti, pamąstyti, pabūti vienam ir su draugais;
pedagogės visada pasirengusios dalytis su tėveliais visais vaikų džiaugsmais ir rūpesčiais;
vaikai drauge su pedagogėmis ruoš sau ir tėveliams įvairias šventes, pramogas, vakarones, koncertėlius.

Priešmokyklinėje grupėje padėsime vaikui pasirengti mokyklai, plėtodami būtinas kompetencijas (socialinę, sveikatos, saugumo, pažinimo, komunikavimo, meninę).


 

 
 
2017-05-30 2017-05-24 Edukacinė išvyka į „Paukščių kaimą“

Siekiant vaikų pažintinės kompetencijos ugdymo, akiračio plėtimo gegužės 24 dieną „Voveriukų“ grupės vaikams buvo organizuota edukacinė išvyka į fermą, kuri yra Ignalinos raj., Cijonų kaime. 

 

Parengė „Voveriukų“ grupės auklėtoja Valentina Katyševa

plačiau
 
2017-05-15 | Šeimos – tautų šventė Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė minėjo Tarptautinę šeimos dieną. Suprasdami, kokia svarbi ši diena visiems šeimos nariams, į darželį rinkosi ne tik vaikučiai ir darbuotojai, bet ir mamytės, tėveliai, bei močiutės, seneliai, broliukai, sesutės ir socialiniai partneriai. Daugiatautėje lopšelio-darželio bendruomenėje, šeimoje yra  rusų, lietuvių, baltarusių, ukrainiečių, lenkų, totorių, žydų, armėnų, vokiečių, latvių, čiuvašų, tajų tautų atstovai.

Jau tapęs tradicija, ketvirtus metus rengiamas renginys Šeimos  – tautų šventei paminėti. Renginyje aktyviai dalyvavo vaikai ir jų šeimos nariai, darbuotojai, ukrainų, baltarusių, rusų Visagino miesto kolektyvai.

Daugiatautėje šeimos šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaistinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera. Visi džiaugėmės buvimu kartu, tarsi viena didelė šeima.

plačiau
 
2017-05-05 I Visagino ir Vilniaus ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovų bendradarbiavimas


2017 m. gegužės 4 d. Visagino lopšelyje-darželyje ,,Auksinis gaidelis“ įvyko Visagino ir Vilniaus miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų metodinio būrelio „Versmė“ metodinis renginys „Bendradarbiaudami mokomės“. Pagrindinis susitikimo tikslas - pasidalinti gerąja darbo patirtimi, įgyvendinant bendradarbiavimo programas. 
 

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  27   28   29   30   31   32   33   40  50  60  70  80  90  100  sekantis  >>