Naujienos spausdinti
2016-05-24 | Visagino Česlovo Sasnausko Menų mokyklos renginys lopšelyje-darželyje

Visagino Česlovo Sasnausko Menų mokyklos renginys lopšelyje-darželyje

2016 m. gegužės 23 d. Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis" vyko Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos „Muzikos pasaulis" iš ciklo „Vaikų vaizdinio mąstymo lavinimas menų mokykloje" renginys, skirtas tarptautinei vaikų gynimo dienai.

Menų mokyklos mokytoja metodininkė Leila Urmanova-Vnukova su mokiniais skambia muzika ir įdomiais pasakojimais suteikė lopšelio-darželio ugdytiniams ir darbuotojams nepakartojamas jausmų, geros nuotaikos, pažinimo ir grožio akimirkas.

plačiau
 
2016-05-22

Š. m. gegužės 25 d. 15.00–16.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „ Muzikinis ugdymas: tradicijos ir inovacijos“. Tai penktoji transliacijų ciklo „Meninis ugdymas: tendencijos, kryptys, patirtys, klausimai“ dalis.

 
 
2016-05-19 | KONSULTACIJA – MOKYMAI PEDAGOGAMS INFORMACINĖ SISTEMA „MŪSŲ DARŽELIS“

KONSULTACIJA – MOKYMAI PEDAGOGAMS

INFORMACINĖ SISTEMA „MŪSŲ DARŽELIS"

Skaityti

 
 
2016-05-13 | Šeimos ir tautų šventė Visagino lopšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis“

Pavasaris gyvas ne tik atbundančia gamta, bet ir šventėmis. Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ bendruomenė minėjo Tarptautinę šeimos dieną. Suprasdami, kokia svarbi ši diena visiems šeimos nariams, į darželį rinkosi ne tik vaikučiai, mamytės, tėveliai, bet ir močiutės, seneliai, broliukai, sesutės. Lopšelio bendruomenę sudaro dvylikos tautybių ugdytiniai. Daugiatautėje šeimoje yra  rusų, lietuvių, baltarusių, ukrainiečių, lenkų, totorių, žydų, armėnų, vokiečių, latvių, čiuvašų, tajų tautų atstovai. Įstaigą lankantys vaikai ir jų šeimos nuolat raginami tiek namuose, tiek darželyje puoselėti ir nepamiršti savo tautos kultūros vertybių, papročių ir tradicijų. Jau tapęs tradicija, trečius metus rengiamas renginys Šeimos  – tautų šventei paminėti. Renginyje aktyviai dalyvavo vaikai ir jų šeimos nariai, darbuotojai: grojo kanklėmis, dainavo lopšines, dainas, šoko ir žaidė. Dalyviai buvo apsirengę tautiniais  kostiumais.

Daugiatautėje šventėje  buvo ragaujami įvairių tautų patiekalai:  virtiniai, blynai, vėdarai, bulvių plokštainis, paplotėliai su įvairiais įdarais, pyragaičiai, taip pat įvairių vaiztinių arbatžolių arbata. Buvo ne tik gardu, bet labai smagu dėl to, kad mes, nors tokie skirtingi, esame visi kartu  ir mums šalia būti gera. Visi džiaugėmės buvimu kartu, tarsi viena didelė šeima.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2016-05-13| AKCIJOS „GEGUŽĖS MĖNUO – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“ RENGINIŲ PLANAS

AKCIJOS „GEGUŽĖS MĖNUO – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS“

RENGINIŲ  PLANAS

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  39   40   41   42   43   44   45   50  60  70  80  90  100  sekantis  >>