Naujienos spausdinti
2016-05-11 | Gegužės 15-oji – Šeimos diena.

Šeima - tai miniatiūrinė visuomenė, nuo kurios vientisumo priklauso visos didelės visuomenės saugumas“ (F. Adleris)

 

 

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų.

Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos – nepaisant to, kokią vietą šeima užima visuomenėje. Daugumai žmonių šeima – saugumo ir laimės vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi.

Kiekvienoje kultūroje šeima yra žinoma kaip patikimiausia solidarumo forma, garantuojanti visuomenės išlikimą.

 

Gerbiamieji,

 

Pasauliui minint Tarptautinę šeimos dieną, nuoširdžiai sveikinu visus.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurių rūpesčiu tarp artimiausių žmonių – tėvų ir vaikų, brolių ir seserų, tarp vyresniosios ir jaunesniosios kartos – randasi daugiau supratimo ir šilumos.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, kurių pastangomis mūsų šeimose ir tarp visų žmonių randasi daugiau supratimo ir sutarimo.

Nuoširdžiai sveikinu visus su Tarptautine šeimos diena, ir linkiu pačios geriausios ateities visoms šeimoms, visiems žmonėms.   

Linkiu visada branginti bei saugoti šeimos jaukumą ir ramybę.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

 
 
 
2016-05-11 | Nauja svetainė, skirta gabiems vaikams ugdyti

Gabiųjų ugdymo centras, įsteigtas skleisti žinias apie gabiųjų atpažinimą ir ugdymą, pristatė naują savo interneto svetainę www.guc.lt. Joje naudingos informacijos ras ir studentai, ir dėstytojai, ir mokytojai, taip pat tėvai ir mokiniai.

Svetainės naujienų skiltyje – aktualijos ir nauja informacija, pranešimai apie tarptautines stovyklas gabiam jaunimui, vykstančias įvairiose pasaulio šalyse. Studentai, besiruošiantys egzaminams ar rašantys darbus gabių vaikų ugdymo tema, taip pat visi kiti besidomintieji, informacijos ras projekto leidinyje ir bibliotekoje (moksliniai straipsniai, tyrimų apžvalgos, įdomybės, vaizdo įrašai ir kita naudinga medžiaga).
 
Svetainėje mokytojai ras ekspertų parengtas lietuvių kalbos, matematikos ir pasaulio pažinimo užduotis, bus pranešama apie vyksiančius seminarus. Be to, svetainėje pateikiama informacija apie Lietuvos ir užsienio švietimo institucijas, su kuriomis bendradarbiauja Gabiųjų ugdymo centras, ir kitas švietimo institucijas, kurių interneto svetainėse galima rasti informacijos apie gabiųjų ugdymą.
 
Svetainės administratoriai nuolat atnaujins informaciją, tad kviečia sekti svetainę ir dalytis ja su kolegomis, draugais ir bendraminčiais. Gabiųjų vaikų centro komanda linki smagaus skaitymo ir laukia netikėčiausių idėjų, įvairių pasiūlymų ir kūrybiško bendradarbiavimo.
 
 
2016-05-05 | Dalyvaujame Geriausiai tvarkomų ikimokyklinio ugdymo mokyklų edukacinių erdvių apžiūroje–konkurse

Jau ketvirtą kartą dalyvaujame Geriausiai tvarkomų ikimokyklinio ugdymo mokyklų edukacinių erdvių apžiūroje-konkurse. Apžiūrą-konkursą inicijuoja Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, organizuoja Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Darželio bendruomenė (darbuotojai, tėvai ir net ugdytiniai) aktyviai įsitraukia į įstaigos grąžinimo darbą ir kuria inovatyvias, tikslingas edukacines erdves, atsižvelgiant į vaikų, pedagogų ir visos bendruomenės poreikius. 

Dėkojame bendruomenės nariams už pagalbą, aktyvumą, tikslingą, darnų ir estetišką edukacinių erdvių kūrimą ir kūrybišką jų naudojimą ugdytinių ugdymo procesui organizuoti. 

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2016-05-04 | „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Stipri mokyklos bendruomenė – sėkmingos mokyklos garantas“

2016 m. gegužės 5 d. (ketvirtadienį) 14.00–15.00 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Stipri mokyklos bendruomenė – sėkmingos mokyklos garantas“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokytojai, švietimo pagalbos specialistai, švietimo administratoriai, socialiniai pedagogai, mokiniai ir jų tėvai bei kiti bendruomenių klausimais besidomintys asmenys.

Transliacijos tikslas – pristatyti ir aptarti, kokios savivaldos struktūros veikia mokyklose, kodėl svarbu telkti mokyklos bendruomenę, pasidalyti įžvalgomis, ar stipri mokyklos bendruomenė gali būti sėkmingos, geros mokyklos garantas.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Astai Morkūnienei el. p. asta.morkuniene@upc.smm.lt, tel. tel. (8 5) 279 9599

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

 
 
 
2016-05-01 | Sveikinimas

Motinos diena – gražiausias metų laikas, kai gamta alsuoja pirma žaluma ir žydėjimu, kai skamba besidžiaugiančių paukščių balsai ir širdis atsiveria visuotiniam atgimimui.  Su žodžiu „mama“ augome, pažinome save ir pasaulį. Mamos mus vedė už rankos, glostė, barė ir glaudė. Tas ypatingas prigimtinis ryšys amžinas - nepajėgia jo nutraukti jokie atstumai, laikas ar išsiskyrimas...

Šios prasmingos šventės proga sveikinu visas mamas. Būkit mylinčios ir mylimos, būkit kantrios ir stiprios, darną ir namų šilumą kuriančios, svajojančios ir visa galinčios. Tegul sušyla Jūsų  širdys, tegul spindi savo vaikus stebinčios akys, tegul žydi šypsenos. 

Gražios ir jaukios šventės!

 

 

Lopšelio-darželio direktorė Laima Šamatavienė

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  47   48   49   50   51   52   53   60  70  80  90  100  sekantis  >>