Naujienos spausdinti
2015-04-30 | Mes mylim mamytę

Nelabai įprastai, bet labai linksmai ir judriai  priešmokyklinės grupės ,,Saulėgrąžiukų” ugdytiniai pasveikino savo mylimas mamytes Motinos dienos proga. Jie pakvietė  mylimiausias mamas į pramogą  ,,Per marias - per bangas”, kurios metu mamos keliavo su vaikais - jūreiviais ir kapitonu prie uosto su gražiu pavadinimu ,,Svajonė”.  

 

Priešmokyklinės grupės pedagogė Nadėžda Vetochina ir auklėtoja Olga Trokš.               

plačiau
 
2015-04-29 | Lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai"

Balandžio 29 d. lopšelio-darželio bendruomenė prisijungė prie akcijos ,,Puokštė mamai", kurią organizavo Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai pagamino įvairiaspalves gėlytes, iš kurių, renginio metu buvo sudėtas žodis MAMA. Už aktyvų dalyvavimą įteiktas padėkos raštas.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2015-04-30 | Sveikinimas

Mielos Mamos ir Močiutės,

 

            Motinos diena – gražiausias metų laikas, kai gamta alsuoja pirma žaluma ir žydėjimu, kai skamba besidžiaugiančių paukščių balsai ir širdis atsiveria visuotiniam atgimimui.  Pirmąjį gegužės sekmadienį su meile ir dėkingumu apkabinkime,  išėjusias aplankukime mintimis ar malda. Juk Motinų meilė niekada nesibaigia...

          Mielos Mamos, leiskite Jus pasveikinti ir palinkėti sveikatos, gražių pavasario  dienų. Tegul Jūsų šypsenos žydi kasdien, o rūpesčiai būna kuo lengvesni. Meilės ir gerumo širdyse, pagarbos ir supratimo – darbuose, jaukumo ir džiugių akimirkų – namuose. Būkit laimingos ir mylimos!

 

 Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ direktorė Laima Šamatavienė       

 
 
2015-04-29 | Įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė"

Balandžio 29 d. lopšelyje-darželyje įvyko akcija ,,Tylos stebuklinga versmė", kurią organizavo Švietimo ir mokslo ministerija. Akcija skirta Tarptautinei kovos su triukšmu dienai. Mūsų įstaigos ugdytiniai ir darbuotojai susitelkė vienai minutei tylos, suprasdami triukšmo poveikį aplinkoje, atkreipdami dėmesį į triukšmo poveikį žmogaus sveikatai.

 

Direktorė Laima Šamatavienė

plačiau
 
2015-04-28 | Įvyko teatro festivaliis „Aš, tėtis ir mama – teatrinė šeima“

 

Balandžio 20–24 dienomis mūsų lopšelyje-darželyje vyko graži tradicinė šventė –  teatro festivalis „Aš, tėtis ir mama – teatrinė šeima“,  kurioje dalyvavo penki Visagino miesto lopšeliai-darželiai: l.-d. Auksinis gaidelis“(VPC)“, l.-d.Kūlverstukas“, l.-d.Gintarėlis“, l.-d. „Ąžuoliukasir l.-d.Auksinis raktelis“, ir šiemet ypač aktyviai dalyvavo ugdytinių tėveliai. viso daugiau nei 200 dalyvių. Mažiesiems žiūrovams buvo pristatyti 14 spektaklių. Vaikai drauge su pedagogais ir tėveliais inscenizavo įvairias lietuvių ir rusų liaudies pasakas, muzikinius spektaklius: „Stebuklinga obelis“, „Kiškio trobelė“, „Raudona kepuraitė“ „Dosnus kiškis“ „Snieguolė ir nykštukai“, „Mucha-cokotucha“ ir kt. Renginio pabaigoje visi šventės dalyviai: vaikai, pedagogai, tėveliai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiais prizais. Festivalyje dalyvavusių tėvelių, senelių nuomonė – su tokiais spektakliais galima drąsiai vykti į gastroles, todėl mes nutarėme juos parodyti Visagino paramos vaikui centre.

Teatro festivalio akimirkas žiūrėktite galerijoje

Parengė Svetlana Klepalova, logopedė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  54   55   56   57   58   59   60   70  80  90  sekantis  >>