Naujienos spausdinti
2016-04-21 |

2016 m. balandžio 19 dieną lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko seminaras „Šeima ir darželis:

kelias į partnerystę“, skirtas Visagino miesto ikimokyklinių įstaigų pedagogams.

Seminare dalyvavo ir mūsų įstaigos pedagogės Jelena Veselova, Larisa Minič, Regina Servut. Jų parengti pranešimai „Viskas mūsų rankose“, „Mes kartu“, „Veiksmingi žingsniai su šeima“ buvo iš darbo patirties.                        

    Informaciją parengė Larisa Minič, grupės „Bitutės“ auklėtoja

plačiau
 
2016-04-24 | SUSITIKIMAS SPORTO CENTRE

Balandžio 21 d. priešmokyklinių  grupįų  „Žvaigždutės” ir „Saulėgrąžiukai” ugdytinai apsilankė Visagino sporto centrte ir linksmai bei įdomiai praleido  laiką. 

 

Parengė priešmokyklinės grupės pedagogė Nadėžda Vetochina

plačiau
 
2016-01-28 | KVIEČIAME PAREMTI

 

 

Lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis"  finansavimo šaltinis yra savivaldybės biudžetas, mokinio krepšelis ir tėvų mokestis ikimokyklinio ugdymo reikmėms.
Lankančių darželį vaikų tėveliai ar artimieji taip pat galite prisidėti prie finansavimo, skirdami darželiui 2 % pajamų mokesčio dalį! Šios lėšos bus naudojamos saugiai vaikų aplinkai kurti.

2015 m. surinktos 2 proc. lėšos sudarė 718, 78 Eur

Lėšos panaudotos: nupirkta video kamera, roletai muzikos salėje. 


Forma FR0512.doc- paramai skirti reikalinga forma su „Auksinio gaidelio" lopšelio-darželio rekvizitais.
Jums belieka įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą ir gyvenamąją vietą.
Užpildykite šią formą ir pateikite į artimiausią VMI skyrių arba kreipkitės į mūsų įstaigos sekretorę.  

Formą užpildyti galite ir elektroniniu būdu:


atsidarykite savo e. banką ir prisijunkite su savo slaptažodžiais, pvz., SEB, DnbNord, „Swedbank“ ar bet kurį kitą banką; susiraskite banke „e. valdžia",„e. paslaugos" ar „e. deklaravimas"; suradę nuorodą į elektroninio deklaravimo skyrių, paspauskite „Sutinku"; atsidaro naujas langas – VMI deklaravimo sistema. Susiraskite skyrelį „Pažymos" parsisiųskite formą FR0512; atsidarykite šią formą ir užpildykite visus laukus (prieš tai turite turėti instaliavę specialią deklaracijų pildymo programą „ABBYY eFormFiller“
). Išsisaugokite pakeitimus; per VMI sistemą (skyrius „Siųsti paruoštą failą") išsiųskite šiąformą - prikabinkite failą, galite užrašyti pastabas laisvai.
VMI informacija tel. 1882. (visos taisyklės 
deklaravimas.vmi.lt)

Šią Jūsų paramos teisę tvirtina LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymo nuostatos (34 str. 3 dalis). 

Dėkojame už bendradarbiavimą ir supratimą. 

Mūsų rekvizitai: Visagino lopšelis-darželis „Auksinisgaidelis", kodas 190230639, adresas: Tarybų g. 9, 31134 Visaginas, Swedbank“, AB, banko kodas 73000, banko sąskaita LT607300010002620498.

 
 
2016-04-13 | Edukacinė išvyka į Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinę

Š. m. balandžio 12 d. „Nykštukų“ grupės vaikai aplankė Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinę. Geranoriškai nusiteikę kinologų centro darbuotojai paruošė nepamirštamą susitikimą su tarnybiniais šunimis. Vaikai galėjo matyti, kaip šie gudrūs gyvūnai atlikinėjo visokiausias kinologų komandas. Taip pat mus nustebino daugybė medalių, gautų įvairiose varžybose. Susitikimo pabaigoje vaikų laukė saldūs siurprizai ir įvairiaspalviai oro balionai. Galvojame, kad ši išvyka vaikams liks atmintyje ilgam ir jie dar ilgai dalinsis savais džiaugsmingais įspūdžiais.  Dėkojame Anai Višnevskajai, Ingai Veličkai už labai įdomios ekskursijos organizavimą, Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės vadui Vladui Beržanskui už suteiktą nemokamą transportą nuvykimui.

Grupės „Nykštukai" auklėtojos Larisa Pilkionienė, Maria Drinevskaya

plačiau
 
2016-04-12 | Kartu su knyga

Norėdami praplėsti vaikų žinias, kiekvienais metais aplankome miesto biblioteką. Šie susitikimai vyksta įvairiomis formomis: konkursai, literatūros valandėlės, viktorinos, piešinių konkursai. Balandžio 8 d. ugdytiniai iš priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės“ apsilankė miesto bibliotekoje. Išvykos tikslai: skatinti vaikus domėtis knygomis; ugdyti meilę knygoms, pagarbą; skatinti vaikų norą pažinti raidės ir skaityti knygas. Žinodami apie šeimos įtaką į vaiko ugdymą, įtraukiame tėvus į raidžių kūrimą namuose. Vaikučiai su tėveliais ir pedagogais parengė kūrybinių darbėlių parodą „Raidžių pasaulyje“, kuri buvo pateikta bibliotekoje ir pristatyta miesto bendruomenėje.

 

 Informaciją parengė Regina Servut, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  90  100  sekantis  >>