Naujienos spausdinti
2015-12-06 | Dainų festivalis „Šypsenėlė“

      Gruodžio 3 d. priešmokyklinukai iš grupės „Žvaigždutės“ dalyvavo Visagino miesto dainų festivalyje „Šypsenėlė“, kuris vyko Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“. Festivalio tikslas - per dainą ugdyti vaikų estetinį suvokimą. 

 

Informaciją parengė Regina SERVUT, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

plačiau
 
2015-12-03 | ATŠVAITŲ DIENA LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Lapkričio 11 diena Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. Akcijos „BŪK MATOMAS„ procesą organizavo komiteto „Visaginas – tai mes“ nariai. Akcijos idėja — padaryti taip, kad atšvaitas visada būtų ant viršutinio drabužio, kurį dėvi vaikas ar suaugęs. Lopšelio-darželio bendruomenė sieks atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą.

plačiau
 
2015-12-06 | Netradicinė rytinė mankšta

Lapkričio ir gruodžio mėnesį Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras lopšelyje-darželyje organizavo rytines mankštas. Užsiėmimus vedė Kirill Mamontov – Visagino sporto centro treneris. 

Informaciją parengė Ona TUZIKIENĖ, Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė

plačiau
 
2015-11-29 | Lopšelio-darželio veikla Respublikinėje ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijoje „Sveikatos želmenėliai“

 Sveikatos stiprinimas ikimokyklinėse įstaigose tampa vis svarbesniu ugdymo proceso elementu ir yra glaudžiai susijęs su sveikos gyvensenos įgūdžių formavimu. Lopšeliai-darželiai yra pirmoji sveikos gyvensenos ugdymo sistemos pakopa, formuojanti pirmines nuostatas ir įgūdžius, kurie lemia tolesnes sveikatos saugojimo kompetencijos plėtojimo galimybes įstaigoje.

Mūsų lopšelio-darželio direktorės Laimos Šamatavienės iniciatyva, siekiant skatinti ir plėsti lopšelyje-darželyje palankią ir saugią aplinką, tinkamas sąlygas vaikams judėti ir sportuoti, įrengti šiuolaikiškus ir originalius judėjimo bei grūdinimo kompleksus bei telkti pedagogus aktyviai švietimo ir sveikatos pertvarkos veiklai ir plėtrai, skleisti sveikos gyvensenos kaip gyvenimo būdo nuo mažens idėjas visuomenėje, šeimoje, lopšelio-darželio bendruomenėje, suburta darbo grupė lopšelio-darželio vaikų sveikatos stiprinimo programai „Noriu būti sveikas ir saugus“ parengti. Nuo 2015 m lopšelio-darželio  darbuotojai O. Tuzikienė, Č. Žurnia, N. Solovjova,  M. Drinevskaya, O. Trokš, L. Minič. S. Kolodynskaja, V. Katyševa, L. Pilkionienė, L. Šamatavienė įsitraukė į  Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėlių“ narių sąrašą, kuris atstovaus visą lopšelį-darželį.

 

Informaciją parengė Laima ŠAMATAVIENĖ, direktorė

plačiau
 
2015-11-29 | „Rūpestingų rankų šventė“

Lapkričio 27 d. lopšelyje-darželyje vyko „Rūpestingų rankų šventė“ skirta lopšelio-darželio darbuotojams. Darželio pedagogų bendruomenė kartu su grupių ugdytiniais minėjo nenedagoginio personalo darbuotojų dieną:  vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko ratelius kartu su darbuotojais. Grupės „Boružėlės“ vaikai su auklėtojomis pagamino sveikinimo atvirukus  darželio darbuotojams. Džiugu, kad kiekvienas įstaigoje dirbantis žmogus suvokia švietimo ugdymo įstaigos darbą, siekia vieno tikslo ir vertina draugiškumą, bendravimą, pagalbą vienas kitam, atsakingumą ir prasmę. Tik visi kartu sėkmingai kursime ir įgyvendinsime iškeltus uždavinius, stiprinsime  kultūrinį bendruomenės sutelktumą, savarankiškumą ir atsakomybę.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  90  100  sekantis  >>