Naujienos spausdinti
2016-04-01 | NORS MES DAR MAŽI, TAČIAU TIKRAI ŠAUNŪS!

Šiais metais atsisveikinimas su žiema užtruko ilgiau. Atrodo ir salutė šildė savo spinduliais, tačiau tai snigo, tai šaltis gnybo, todėl nusprendėme mes su vaikais iš grupės „Bitutės” padėti pavasariui - įsirengti ant palangės mažą darželį.

 

                                  Larisa Minič, Jelena Veselova - grupės „Bitutės” auklėtojos

plačiau
 
2016-03-30 | Susitikimas su AB „Žemaitijos pienas" atstovais
2016 m. kovo 29 d. l.-d. muzikos salėje įvyko ugdytinių susitikimas su AB „Žemaitijos pienas" atstovais. Įgyvendinant  respublikinį projektą  vykdoma programa „Pienas vaikams". Buvo pristytas  filmas „Žalia laimė" - ekologiškų pieno gaminių  nauda žmogui ir gamtai. Vaikai buvo vaišinami pieno gaminiais, žaidė žaidimus, atsakė į klausimus, gavo paveikslėlius ir pakvietimus dalyvauti piešimo konkurse.
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Petrova
plačiau
 
2016-03-22 | Integruota veikla „Tūkstantis gražiausių žodžių tau, Žeme“

Gamta – dvasinio turtėjimo neišsenkantis šaltinis. Vaikai kiekvieną dieną susiduria su gamta, bet ne viską vaikas, savarankiškai bendraudamas su gamta, supranta teisingai, ne visada formuojasi teigiami jo santykiai su augalais, gyvūnais, su negyvąja gamta. Todėl vaiko ir gamtos sąveiką būtina organizuoti tikslingai, nuosekliai jai vadovauti, siekiant ekologinių žinių įtakos aplinkos pažinimo procesui. Jau ikimokyklinio amžiaus vaikai turi suprasti, jog reikia saugoti gamtą, tik švarioje ir saugioje aplinkoje jie gali užaugti sveiki.

Kovo 22 dieną lpšelyje-darželyje „Auksinis gaidelis” įvyko atvira integruota veikla „Tūkstantis gražiausių žodžių tau, Žeme“, Žemės dienai paminėti.

 

Parengė „Voveriukų“ ir „Nykštukų“ grupių auklėtojos

plačiau
 
2016-03-21 | „BĖGU, ŠOKU BEI METU IR LIETUVIŠKAI KALBU“

Kovo 15 d. mūsų įstaigoje vyko atvira integruota veikla, sportinės varžybos tarp Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės“ ir Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės grupės „Ąžuoliuko mokyklėlė“ ugdytiniais. 

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė Regina Servut

 

plačiau
 
2016-03-16 | „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Išorinio vertinimo duomenys: mokytojui, vadovui, mokyklai, steigėjui“

„Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Išorinio vertinimo duomenys: mokytojui, vadovui, mokyklai, steigėjui“

2016 m. kovo 23 d. (trečiadienį) 15.00–16.30 val. „Mokytojo TV“ kviečia dalyvauti tiesioginėje vaizdo transliacijoje „Išorinio vertinimo duomenys: mokytojui, vadovui, mokyklai, steigėjui“.

Transliacijoje kviečiami dalyvauti mokinių tėvai, visų dalykų mokytojai, mokyklų administracijų atstovai, mokyklų steigėjai (savininkai), švietimo politikos formuotojai.

Transliacijos tikslas – pristatyti mokyklų veiklos kokybės išorinio vertinimo duomenis ir jų teikiamas galimybes mokyklos veiklai tobulinti, diskutuoti apie išorinio vertinimo duomenų panaudojimo galimybes įvairiais lygmenimis ir tartis dėl veiklos tobulinimo perspektyvų.

Per transliaciją bus galima tiesiogiai užduoti klausimus, pateikti savo nuomonę. Klausimus taip pat galima iš anksto siųsti Kristinai Kardelytei el. paštu kristina.kardelyte@nmva.smm.lt, tel. (85) 277 9024.

Transliaciją galima tiesiogiai stebėti „Mokytojo TV“ interneto svetainėje.

 

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  57   58   59   60   61   62   63   70  80  90  100  sekantis  >>