Naujienos spausdinti
2015-11-17 | Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcija šiais metais vyks lapkričio 16 – sausio 6 dienomis.

Šių metų iniciatyva – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Todėl bibliotekos kvies visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose, tradicinėse vakaronėse, knygų aptarimuose, kad ši veikla dar labiau paplistų ir pasiektų tuos, ką labiausiai pradžiugins gyvas bendravimas.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite lapkričio 16 – sausio 6 dienomis knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Niekorimto.lt ir Pegasas.lt.

 

Naujų knygų mūsų bibliotekoms galite padovanoti ir tiesiogiai.

 

Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite www.knygukaledos.lt

 

Išsamesnę informaciją teikia akcijos Visagino savivaldybėje koordinatorė Asta Mačėnienė, el. p. asta.maceniene@dkd.lt.

 

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

 

plačiau
 
2015-12-06 | Dainų festivalis „Šypsenėlė“

      Gruodžio 3 d. priešmokyklinukai iš grupės „Žvaigždutės“ dalyvavo Visagino miesto dainų festivalyje „Šypsenėlė“, kuris vyko Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“. Festivalio tikslas - per dainą ugdyti vaikų estetinį suvokimą. 

 

Informaciją parengė Regina SERVUT, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

plačiau
 
2015-12-03 | ATŠVAITŲ DIENA LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Lapkričio 11 diena Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. Akcijos „BŪK MATOMAS„ procesą organizavo komiteto „Visaginas – tai mes“ nariai. Akcijos idėja — padaryti taip, kad atšvaitas visada būtų ant viršutinio drabužio, kurį dėvi vaikas ar suaugęs. Lopšelio-darželio bendruomenė sieks atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą.

plačiau
 
2015-12-06 | Netradicinė rytinė mankšta

Lapkričio ir gruodžio mėnesį Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras lopšelyje-darželyje organizavo rytines mankštas. Užsiėmimus vedė Kirill Mamontov – Visagino sporto centro treneris. 

Informaciją parengė Ona TUZIKIENĖ, Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė

plačiau
 
2015-11-29 | Lopšelio-darželio veikla Respublikinėje ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijoje „Sveikatos želmenėliai“

 Sveikatos stiprinimas ikimokyklinėse įstaigose tampa vis svarbesniu ugdymo proceso elementu ir yra glaudžiai susijęs su sveikos gyvensenos įgūdžių formavimu. Lopšeliai-darželiai yra pirmoji sveikos gyvensenos ugdymo sistemos pakopa, formuojanti pirmines nuostatas ir įgūdžius, kurie lemia tolesnes sveikatos saugojimo kompetencijos plėtojimo galimybes įstaigoje.

Mūsų lopšelio-darželio direktorės Laimos Šamatavienės iniciatyva, siekiant skatinti ir plėsti lopšelyje-darželyje palankią ir saugią aplinką, tinkamas sąlygas vaikams judėti ir sportuoti, įrengti šiuolaikiškus ir originalius judėjimo bei grūdinimo kompleksus bei telkti pedagogus aktyviai švietimo ir sveikatos pertvarkos veiklai ir plėtrai, skleisti sveikos gyvensenos kaip gyvenimo būdo nuo mažens idėjas visuomenėje, šeimoje, lopšelio-darželio bendruomenėje, suburta darbo grupė lopšelio-darželio vaikų sveikatos stiprinimo programai „Noriu būti sveikas ir saugus“ parengti. Nuo 2015 m lopšelio-darželio  darbuotojai O. Tuzikienė, Č. Žurnia, N. Solovjova,  M. Drinevskaya, O. Trokš, L. Minič. S. Kolodynskaja, V. Katyševa, L. Pilkionienė, L. Šamatavienė įsitraukė į  Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėlių“ narių sąrašą, kuris atstovaus visą lopšelį-darželį.

 

Informaciją parengė Laima ŠAMATAVIENĖ, direktorė

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  67   68   69   70   71   72   73   80  90  100  sekantis  >>