Naujienos spausdinti
2015-12-15 | Įžiebta ƒ„Auksinio gaidelio" eglė

Nuostabus didžiųjų švenčių laikotarpis prasidėjo. Gruodžio 14 d. lopšelio-darželio  „Auksinis gaidelis“   terirorijoje šventiškai sužibo darželio eglė. Linksma muzika, nuostabiu fėjos vaidinimu, aktyviu ugdytinių ir jų tėvelių, darbuotojų šurmuliu pasveikinta žaliaskarė eglė, kuriai papuošimus – žaisliukus gamino savo rankomis visa darželio bendruomenė – ugdytinių šeimos ir darželio darbuotojai vykusios akcijos „Mūsų šeimos dovana lopšelio-darželio eglutei" metu. Esame labai dėkingi už bendradarbiavimą, pagalbą lopšelio-darželio ugdytinių šeimoms, UAB „Vilstata", geronariškumą ir kūrybiškumą dalyvaujant lopšelio-darželio veikloje, kuriant šventišką nuotaiką.

 

plačiau
 
2015-11-02 | PRADEDAMAS RENGTI LOPŠELIO-DARŽELIO 2016 METAMS VEIKLOS PLANAS

 

2015 m. rugsėjo 12 d. lopšelio-darželio direktoriaus įsakymu Nr. V-74 „Dėl lopšelio-darželio  2016 m. veiklos plano rengimo,  įgyvendinimo, stebėsenos, tikslinimo ir ataskaitos rengimo darbo grupės sudarymo“ inicijuotas 2016 metų veiklos plano rengimas.

Metų veiklos planas lopšelio-darželio veiklai yra labai svarbus. Turėdamas metinius veiklos prioritetus, tikslus ir uždavinius lopšelis-darželis gali sėkmingai ir kryptingai planuoti savo veiklą.

Kviečiame lopšelio-darželio bendruomenės narius aktyviai dalyvauti 2016 m. veiklos plano rengime, ir teikti savo siūlymus – priemones. Tik visų mūsų pastangomis parengtas veiklos planas, atspindės teisėtus bendruomenės lūkesčius, prisidės prie veiklos tobulinimo, užtikrins racionalų lėšų ir kitų išteklių panaudojimą. Apklausos formą rasite čia arba čia.

 
 
2015-11-17 | Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms!

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

„Svarbu, kad Lietuvos vaikai mylėtų knygą ir dalintųsi skaitymo džiaugsmu su kitais. Todėl „Knygų Kalėdos“ šiemet kviečia ne tik dovanoti naujų knygų, bet ir surengti knygų skaitymus vienišiems vaikams globos namuose, seneliams. Tegul knyga sujungia visą Lietuvą ir paskatina bendrauti“, – sakė Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Akcija šiais metais vyks lapkričio 16 – sausio 6 dienomis.

Šių metų iniciatyva – „Knygų Kalėdų“ savanoriai. Todėl bibliotekos kvies visus skaityti mėgstančius žmones tapti savanoriais ir dalyvauti knygų skaitymuose, tradicinėse vakaronėse, knygų aptarimuose, kad ši veikla dar labiau paplistų ir pasiektų tuos, ką labiausiai pradžiugins gyvas bendravimas.

Akcijos knygų su 20 proc. nuolaida ieškokite lapkričio 16 – sausio 6 dienomis knygynuose Vaga, Pegasas, Knygų namai ir Humanitas bei prekybos tinklo IKI ir RIMI Hypermarket parduotuvėse. Taip pat portaluose Knygos.lt, Knyguklubas.lt, Knygukatalogas.lt, Niekorimto.lt ir Pegasas.lt.

 

Naujų knygų mūsų bibliotekoms galite padovanoti ir tiesiogiai.

 

Rekomenduojamų knygų sąrašą rasite www.knygukaledos.lt

 

Išsamesnę informaciją teikia akcijos Visagino savivaldybėje koordinatorė Asta Mačėnienė, el. p. asta.maceniene@dkd.lt.

 

Skaitykime, dovanokime, dalinkimės!

 

plačiau
 
2015-12-06 | Dainų festivalis „Šypsenėlė“

      Gruodžio 3 d. priešmokyklinukai iš grupės „Žvaigždutės“ dalyvavo Visagino miesto dainų festivalyje „Šypsenėlė“, kuris vyko Visagino vaikų lopšelyje-darželyje „Auksinis raktelis“. Festivalio tikslas - per dainą ugdyti vaikų estetinį suvokimą. 

 

Informaciją parengė Regina SERVUT, priešmokyklinio ugdymo pedagogė

plačiau
 
2015-12-03 | ATŠVAITŲ DIENA LOPŠELYJE-DARŽELYJE

Lapkričio 11 diena Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos iniciatyva skelbiama Atšvaitų diena. Akcijos „BŪK MATOMAS„ procesą organizavo komiteto „Visaginas – tai mes“ nariai. Akcijos idėja — padaryti taip, kad atšvaitas visada būtų ant viršutinio drabužio, kurį dėvi vaikas ar suaugęs. Lopšelio-darželio bendruomenė sieks atkreipti visuomenės dėmesį į atšvaitų svarbą.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  68   69   70   71   72   73   74   80  90  100  sekantis  >>