Naujienos spausdinti
2015-12-06 | Netradicinė rytinė mankšta

Lapkričio ir gruodžio mėnesį Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras lopšelyje-darželyje organizavo rytines mankštas. Užsiėmimus vedė Kirill Mamontov – Visagino sporto centro treneris. 

Informaciją parengė Ona TUZIKIENĖ, Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos priežiūros specialistė

plačiau
 
2015-11-29 | Lopšelio-darželio veikla Respublikinėje ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijoje „Sveikatos želmenėliai“

 Sveikatos stiprinimas ikimokyklinėse įstaigose tampa vis svarbesniu ugdymo proceso elementu ir yra glaudžiai susijęs su sveikos gyvensenos įgūdžių formavimu. Lopšeliai-darželiai yra pirmoji sveikos gyvensenos ugdymo sistemos pakopa, formuojanti pirmines nuostatas ir įgūdžius, kurie lemia tolesnes sveikatos saugojimo kompetencijos plėtojimo galimybes įstaigoje.

Mūsų lopšelio-darželio direktorės Laimos Šamatavienės iniciatyva, siekiant skatinti ir plėsti lopšelyje-darželyje palankią ir saugią aplinką, tinkamas sąlygas vaikams judėti ir sportuoti, įrengti šiuolaikiškus ir originalius judėjimo bei grūdinimo kompleksus bei telkti pedagogus aktyviai švietimo ir sveikatos pertvarkos veiklai ir plėtrai, skleisti sveikos gyvensenos kaip gyvenimo būdo nuo mažens idėjas visuomenėje, šeimoje, lopšelio-darželio bendruomenėje, suburta darbo grupė lopšelio-darželio vaikų sveikatos stiprinimo programai „Noriu būti sveikas ir saugus“ parengti. Nuo 2015 m lopšelio-darželio  darbuotojai O. Tuzikienė, Č. Žurnia, N. Solovjova,  M. Drinevskaya, O. Trokš, L. Minič. S. Kolodynskaja, V. Katyševa, L. Pilkionienė, L. Šamatavienė įsitraukė į  Respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėlių“ narių sąrašą, kuris atstovaus visą lopšelį-darželį.

 

Informaciją parengė Laima ŠAMATAVIENĖ, direktorė

plačiau
 
2015-11-29 | „Rūpestingų rankų šventė“

Lapkričio 27 d. lopšelyje-darželyje vyko „Rūpestingų rankų šventė“ skirta lopšelio-darželio darbuotojams. Darželio pedagogų bendruomenė kartu su grupių ugdytiniais minėjo nenedagoginio personalo darbuotojų dieną:  vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles, šoko ratelius kartu su darbuotojais. Grupės „Boružėlės“ vaikai su auklėtojomis pagamino sveikinimo atvirukus  darželio darbuotojams. Džiugu, kad kiekvienas įstaigoje dirbantis žmogus suvokia švietimo ugdymo įstaigos darbą, siekia vieno tikslo ir vertina draugiškumą, bendravimą, pagalbą vienas kitam, atsakingumą ir prasmę. Tik visi kartu sėkmingai kursime ir įgyvendinsime iškeltus uždavinius, stiprinsime  kultūrinį bendruomenės sutelktumą, savarankiškumą ir atsakomybę.

plačiau
 
2015-11-29 | Susitikimas su mokykla

Susitikimas su mokykla

 

Kiekvienais metais mūsų lopšelio-darželio priešmokyklinukai lankosi mokykloje. Štai  ir šiais metais lapkričio 26 d. priešmokyklinukų grupių „Žvaigždutės“ ir „Saulėgrąžiukai“ ugdytiniai iškeliavo į „Draugystės“ progimnaziją. Visą valandą vaikai praleido mokykloje. Kur tik mes nebuvom, ko tik nematėm ir neišmokom? Išgirdome vokiečių ir anglų kalbas su ketvirtokais, pasivaržėme didžiulėje sporto salėje, apsilankėm bibliotekoje, kur gavom dovanėlių prisiminimui, užsukom į aktų salę, kurioje deklamavome eileraščius. O dar pats progimnazijos direktorius maloniai atvėrė savo kabineto duris, pabendravo su svečiais ir įteikė skanią dovanėlę – saldainių.

Ačiū ir iki pasimatymo sekančiais metais. Galerija.

Parengė priešmokyklinės grupės „Saulėgrąžiukai“ pedagogė Nadėžda Vetochina. 

 

 

 
 
2015-11-25 | Naujos informacinės priemonės mokytojams ir tėvams, ugdantiems ikimokyklinio amžiaus vaikus

Siekdami kokybiško ugdymo tikslų įgyvendinimo, glaudesnio tėvų ir mokyklos bendruomenės bendradarbiavimo, Švietimo ir mokslo ministerija ir Ugdymo plėtotės centras parengė informacines priemones pedagogams ir tėvams. Skaityti plačiau http://www.ikimokyklinis.lt/naujiena/21210

 

 
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  69   70   71   72   73   74   75   80  90  100  sekantis  >>