Naujienos spausdinti
2013-11-25 | Koncertas „Rudeninių hitų balius“

Lapkričio 22 dieną mūsų lopšelyję-darželyje, muzikos salėje vyko koncertas „Rudeninių hitų balius“. Koncerte dalyvavo  vidurinio, vyresniojo ir priešmokyklinio amžiaus vaikai. Koncertą parengė pedagogai ir meninio ugdymo mokytoja.

Koks balius be svečių? Į šventė atėjo ugdytinių tėvai, vaikai ir pedagogai iš jaunesniųjų grupių. Artistai labai gražiai pasirodė, o žiūrovai gavo gera nuotaiką. Vaikai dainavo rusų ir lietuvių kalba daineles apie rudenį, žaidė. Vaikai taip nuostabiai atsisveikino su šitu gražiausių metu laiku. 

 

Auklėtoja Valentina Katyševa

 
 
2013-11-20 | PAMINĖJOME PASAULINĘ SMURTO PRIEŠ VAIKUS PREVENCIJOS DIENĄ

Kiekvienais metais lapkričio 19-ąją Lietuvoje minima Pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena.

plačiau
 
2013-11-18 | Mokyklos link

Jau įsibėgėjo mokslo metai ir vaikai paaugo. Lopšelio-darželio priešmokyklinukai ruošiasi tapti moksleiviais.

plačiau
 
2013-11-07 | Kūrybiškumo atostogos priešmokyklinėje grupėje

Nuo spalio 28 d. iki spalio 31 d. vaikučiai iš priešmokyklinės grupės „Žvaigždutės“ atostogavo. Kad atostogos būtų idomios ir smagios, kartu su vaikais sugalvojome poilsio planą. Kuriant planą buvo taikomi netradiciniai metodai, būdai, kurie pademonstravo vaikų kūrybiškumą, saviraišką.

plačiau
 
2013-10-24 | Pokrovo mugė lopšelyje-darželyje

„Auklėjimo tikslas – išmokyti mūsų vaikus apsieiti be mūsų.“ (Ernst Leguve)

Ir ne tik buityje, bet ir... per masines šventes. Nepasimesti tarp vaikų ir suaugusiųjų, nejausti baimės ir vienatvės. O dar – mokėti susitarti, bendrauti, sakyti mandagius žodžius. Ir, žinoma, vėl prisiliesti prie savo gimtosios kultūros ištakų, prosenelių derliaus nuėmimo švenčių tradicijų. Štai tokius tikslus ir iškėlė sau vaikų lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ pedagogės L. Klimova, L. Minič, J. Veselova, J. Vasilčikova, I. Semenei kartu su muzikos pedagoge I. Abdulajeva.

plačiau
 
<<  ankstesnis  10  20  30  40  50  60  70  80   81   82   83   84   85   86   90  sekantis  >>