Naujienos » METODINĖ VEIKLA spausdinti
GEGUŽĖ MĖNUO – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS

 

Visagino lopšelio-darželio "Auksinis gaidelis" (VPC) ugdytinių plakatų paroda „Draugai"

plačiau
 
2018-05-16 Susitikimas su Visagino Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba

2018 m. gegužės 10 d. lopšelyje-darželyje vyko edukacinis susitikimas su Visagino PGV (Priešgaisrinė gelbėjimo valdyba).

10 valandą lopšelio-darželio kieme vaikų laukė priešgaisrinė mašina ir pasitiko priešgaisrinės tarnybos darbuotojai. Papasakojo apie savo darbą, supažindino su priešgaisrinės tarnybos gelbėtojo profesija,   paaiškino kokiu telefonu reikia skambinti gaisro atveju, kaip reikia elgtis gaisro metu. Vaikai susipažino su gaisrine įranga, pasėdėjo gaisrinėje mašinoje. Turėjo daug teigiamų emocijų, įgijo pagrindinių žinių apie saugų elgesį buityje. Valdybos atstovas įteikė lopšelio-darželio kolektyvui ir auklėtiniams Padėką už vaikų piešinių konkurso ,,Pasaulis be gaisrų“ organizavimą ir dalyvavimą. Tikimės ateityje tokių pat įdomių susitikimų.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Petrova

plačiau
 
2018-04-24 | Mūsų grupė be patyčių

Nuo balandžio 16 iki 20 d. „Vesnianočka“ grupės vaikai dalyvavo renginyje „Savaitė be patyčių“.


Grupės „Vesnianočka“ auklėtojos Liudmila Peresada ir Liudmila Ovčarenko

plačiau
 
2018-04-17 Tyrinėjimai ankstyvojo amžiaus vaikų grupėje

Tyrinėjimai ankstyvojo amžiaus vaikų grupėje

 

Noras stebėti ir eksperimentuoti, savarankiškai ieškoti naujų žinių apie aplinkinį pasaulį – labai svarbūs normaliojo vaikų elgesio bruožas. Paieškos ir tyrinėjimo aktyvumas – natūrali vaiko padėtis. Bet kuris sveikas vaikas jau nuo gimimo – tyrinėtojas.

Parengė auklėtojos gr. „Nykštukai“ Maria Drinevskaja ir Larisa Pilkionienė.

 

plačiau
 
2018-04-07 |

Kovo mėnesį Visagino lopšelyje-darželyje vyko ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių konkursas „Pasaulis be gaisrų“. Konkurso tikslas buvo – ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus (3–7 metų) vaikų meninės raiškos, socialinių ir kūrybinių gebėjimų ugdymas.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Petrova

plačiau
 
018-04-02 | Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas"

 Pilietinė iniciatyva „Gyvasis tautos žiedas", skirta 1990 m. kovo11-osios - Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos paminėjimui

plačiau
 
2018-04-02 Svečiuose pas „Pelėdžiukų mokyklėlė“

Svečiuose pas  Pelėdžiukų mokyklėlė“

Jau daugelį metų vaikai iš Visagino lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) bendrauja su kitų mūsų miesto lopšelių-darželių ugditiniais. Mes nusprendėme pratęsti šią tradiciją ir pasiūlėme bendradarbiavimą vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo grupe Pelėdžiukų mokyklėlė.

 

Larisa Minič ir Jelena Veselova, grupės „Bitutės“ auklėtojos

 

plačiau
 
2018-04-02 Teatralizuota veikla kaip ugdymo priemonė

Teatralizuota veikla kaip ugdymo priemonė

  1. kovo 23 d. lopšelyje-darželyje įvyko Visagino miesto ir Latvijos Daugpilio ir Ludzos miestų ikimokyklinio ugdymo pedagogų konferencija „Teatralizuota veikla kaip ugdymo priemonė“. Konferencijos organizatoriai lopšelio-darželio „Auksinis gaidelis“ (VPC) pedagogų komanada: Irina Petrova, Natalija Solovjova, Antonina Bulaš, Svetkana Naguj, Larisa Minič, Jelena Veselova.

  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Irina Petrova

plačiau
 
2018-03-23 „Mados trajektorija“

2018 m. kovo mėnesį Visagino kūrybos namuose  įvyko konkursas „Mados trajektorija“. Mūsų lopšelio-darželio vaikai buvo patys jauniausi dalyviai. Grupės „Nykštukai“ (2-3 metų amžiaus) vaikams  buvo  suteikta  galimybė  jame  dalyvauti. 

 

Auklėtojos Maria Drinevskaya, Larisa Pilkionienė

 

plačiau
 
2018-03-03 NORIME BŪTI SVEIKI

Vasaris – sveikatingumo mėnuo mūsų lopšelyje-darželyje.

Mes, grupės „Boružėlės“ pedagogai, visų veiklų metu stengiamės paaiškinti vaikams, kaip gera būti sveikam ir ką reikia daryti norint išlikti sveiku.

Kiekvieną rytą pradedame muzikine aerobika. Pasakojome vaikams apie naudingus mūsų organizmui produktus ir nesveiką maistą, kuris kenkia. Kalbame ir žiūrime paveikslėlius apie poilsį sportuojant. Per meninę veiklą skatinome domėjimąsi sveika gyvensena: vaikai spalvino paveikslėlius apie aktyvų poilsį, darė sveikų produktų aplikaciją, iš plastilino lipdė vaisius ir daržoves. Labai susidomėję spalvino skanią naudingą vaivorykštę iš jiems žinomų įvairių spalvų vaisių ir daržovių.

Nežiūrint į tai, kad buvo šalta, ėjome pasivaikščioti, žaidėme judriuosius žaidimus, šliaužiojome po sniegą. Kai grupėje nebūdavo vaikų, grupės patalpas papildomai vėdinome. Peršalimo ligų profilaktikai valgėme svogūnus, tėveliai patarė padaryti amuletus iš česnakų. Vaikai noriai juos nešioja grupėje. Pasakojome apie produktų naudą naujame, sveikatai palankiame lopšelio-darželio valgiaraštyje.

Darželio pedagogams ir grupės vaikų tėvams organizavome atvirą sportinę veiklą Svečiuose pas Miško senelį.

Apie tai, su kokiu susidomėjimu „dirbo“ vaikai, kaip jie atrado prieš juos atsivėrusį „sveikatos pasaulį“, galima pamatyti mūsų nuotraukų parodoje „Norime būti sveiki“ lopšelio-darželio svetainės galerijoje.

Organizuojant nuotraukų parodą buvo įtrauti ir mūsų grupės vaikų šeimos nariai. Tėveliai pateikė nuotraukas, kuriose matyti, kaip jie lavina savo vaikų fizinį aktyvumą panaudodami sportinius įrengimus ir vaikų aikšteles mūsų mieste.

 

Grupės „Boružėlės“ auklėtojai Irina Kostiučenko, Svetlana Veteorec 

 

plačiau
 
1   2   sekantis  >>