Parodos spausdinti
2016-11-03 | Grupės „Bitutės “ kūrybinių darbų paroda „Rudenėlis atskubėjo, mums gėrybių pribyrėjo“

Koks gražus ruduo, tai „auksinis” metų laikas! Kiekvienas žmogus savaip jaučia jį supantį pasaulį: vieni žavisi gamtos stebuklais, o kiti gali net nepastebėti purpurinių šermukšnių kekių bei spalvotų medžių lapų. „Turtinga” siela ta, kuri sugeba pamatyti šį grožį.

Dvi savaites mūsų vaikučiai stebėjo rudeninę gamtą, dainavo daineles, minė mįsles apie rudenį, apie gausų rudeninį derlių, rinko gamtinę medžiagą, piešė piešinius, ruošė aplikacinius darbelius. Prie mūsų kūrybos prisidėjo grupės tėveliai. Jie kartu su vaikučiais sukūrė iš gamtinės medžiagos, poperiaus įvairiausius rudeninius siužetus.

Spalio pabaigoje mūsų grupėje „Bitutės” įvyko bendra tėvų vaikų ir auklėtojų darbų paroda, kurios tema buvo „Rudenėlis atskubėjo, mums gėrybių pribyrėjo“. Svarbiausia, kad visi darbai susideda iš tėvų ir vaikų meilės bei džiaugsmo dirbti kartu.

Mūsų kūrybiniai darbeliai lapkričio 2 dieną nukeliavo į Visagino miesto biblioteką.

Grupės pedagogės Larisa ir Jelena labai dėkingi vaikų tėveliams, kurie aktyviai ir kūrybingai prisidėjo prie parodėlės, „Rudenėlis atskubėjo, mums gėrybių pribyrėjo“ ir kviečia visus norinčius lopšelio-darželio vaikus, tėvus, darbuotojus, aplankyti mūsų kūrybinių darbelių parodą  Visagino miesto vaikų bibliotekoje.

 

                            Grupės „Bitutės" auklėtojos Larisa Minič,  Jelena Veselova