Struktūra ir kontaktai » Grupės spausdinti

2018 –2019 M. M.

 

Grupės pavadinimas,

vaikų amžius

Auklėtojų vardas, pavardė

Kvalifikacinė

kategorija

Išsilavinimas

Auklėtojo

padėjėjo vardas, pavardė

Išsilavinimas

„Bitutės“ jungtinė grupė

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Jelena Veselova

Larisa Minič

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio auklėtoja metodininkė

Aukštesnysis

 

Aukštesnysis

Raisa Andrijčenko

Spec. vidurinis

„Vesnianočka“

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Liudmila Ovčarenko

Liudmila Peresada

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštasis

 

Aukštesnysis

 

Galina Tropina

Vidurinis

„Žvaigždutės“

(nuo 2 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

Galina Dubodel

 

 

 

 

 

 

 

 

Irina Petrova

Neatestuota – VMM dėstytojos kvalifikacija; prilyginta ikimokyklinio ugdymo auklėtojos

kvalifikacinei kategorijai;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

 

Spec. vidurinis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aukštasis

Olga Ladik

Vidurinis-profesinis

„Pieštukai“

(nuo 1 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Antonina Bulaš

 

 

Svetlana Naguj

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštasis

 

 

Aukštesnysis

 

Jelena Negreckul

Vidurinis

„Voveriukai“

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Valentina Katyševa

 

Svetlana Kolodynskaja

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštasis

 

 

 

Aukštesnysis

Svetlana Kistanova

Vidurinis-profesinis

„Boružėlės“

(nuo 1 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Irina Kostiučenko

 

 

Svetlana Veteorec

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštesnysis

 

 

Aukštesnysis

 

Lida Salimjanova

Vidurinis

„Nykštukai“

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Larisa Pilkionienė Maria Drinevskaya

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštasis

 

Aukštasis

Elvyra Čiževskaja

Vidurinis

„Meškiukai“

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Liudmila Klimova

 

Irena Černyšova

 

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Neatestuota – spec. vidurinis išsilavinimas; prilygintas ikimokyklinio ugdymo auklėtojos

kvalifikacinei kategorijai

Aukštesnysis

 

 

 

Aukštesnysis

Galina Polidovec

Spec. vidurinis

„Saulutė“

(nuo 3 metų iki pradinio ugdymo pradžios)

 

Jelena Vasilčikova

 

 

Ina Semenej

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja;

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

Aukštesnysis

 

 

Aukštasis

Galina Pčiolko

Vidurinis

„Gandriukai“

priešmokyklinio ugdymo grupė (pirmas modelis)

 

Natalja Solovjova

 

Olga Trokš

 

 

 

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

 

Aukštasis

 

 

Aukštasis

Vera Papkovskaja

Vidurinis-profesinis

„Saulėgrąžiukai“

priešmokyklinio ugdymo grupė (pirmas modelis)

Nadėžda Vetochina

 

 

Olga Trokš

 

Ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė;

Ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

Aukštasis

 

 

Aukštesnysis

Natalja Martinkėnienė

 

PVidurinis