Struktūra ir kontaktai » Mokytojų taryba spausdinti

MOKYTOJŲ TARYBA

Vardas, pavardė

Užimamos pareigos,
suteikta kvalifikacinė kategorija

Išsilavinimas
(mokymo įstaigos pavadinimas)

Pedagoginio darbo stažas

 
 
 

Laima
Šamatavienė

direktorė;
II vadybinė kvalifikacinė kategorija

    magistratūra;
Vilniaus pedagoginis universitetas

   26

 

Irina
Petrova

direktoriaus pavaduotoja ugdymui;
II  vadybinė kvalifikacinė kategorija;

auklėtoja; ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

   aukštasis; 
Minsko valstybinis
pedagoginis institutas

   30

 

Nadėžda
Vetochina

priešmokyklinio ugdymo pedagogė;

auklėtoja metodininkė

    aukštasis;
Minsko valstybinis pedagoginis institutas

   33

 

Natalja

Solovjova

auklėtoja, pavaduojanti grupės auklėtojas pagal auklėtojų netiesioginio darbo su vaikais grafiką;  ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Liepojos pedagoginis institutas

   9

 

Marina 

Nikolajeva

auklėtoja, pavaduojanti grupės auklėtojas pagal auklėtojų netiesioginio darbo su vaikais grafiką

   Spec. vidurinis;

   Rygos pedagoginė mokykla


 10

 

Violeta Cvirkaitė-Bendelston

meninio ugdymo mokytoja (muzikos pedagogė)

    Lietuvos edukologijos universitetas, magistro diplomas – edukologijos magistro laipsnis.

   Vilniaus pedagoginis universitetas, bakalauro diplomas – muzikos bakalauro laipsnis ir mokytojo kvalifikacija.

   Marijampolės kolegija, edukologijos ir socialinio darbo fakultetas – muzikos pedagogikos (šaka/specializacija – akomponavimas) – muzikos profesinio bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir mokytojo profesinė kvalifikacija

    6

 

Irena
Černyšova

auklėtoja; prilyginta ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinei kategorijai

    spec. vidurinis; Daugpilio
geležinkelių transporto technikumas

    28

 

Marija
Drinevskaja

auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Vilniaus pedagoginis universitetas

    32

 

Galina

Dubodel

auklėtoja; VMM dėstytojo kvalifikacija, prilyginta ikimokyklinio ugdymo auklėtojo kvalifikacinei kategorijai

    spec. vidurinis;
Molodečno muzikos mokykla

    33

 

Valentina
Katyševa

auklėtoja; auklėtoja, pavaduojanti grupės auklėtojas pagal auklėtojų netiesioginio darbo su vaikais grafiką;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Vilniaus pedagoginis universitetas

    24

 

 

Liudmila
Klimova

auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Zaporožės pedagoginė mokykla

    32

 

Larisa
Minič

grupės auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Berdičevo pedagoginė mokykla

    26

 

Larisa
Pilkionienė

grupės auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Šiaulių universitetas 

    24

 

Jelena
Vasilčikova

grupės auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Vilniaus pedagoginė mokykla

    21

 

Jelena
Veselova

auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštesnysis;
Vilniaus pedagoginė mokykla

    30

 

Svetlana
Veteorec

grupės auklėtoja;
auklėtoja, pavaduojanti grupės auklėtojas pagal auklėtojų netiesioginio darbo su vaikais grafiką;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

   spec. vidurinis;
Mogiliovo pedagoginė. mokykla

    23

 

Antonina
Bulaš

auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Vitebsko valstybinis pedagoginis institutas

    29

 

Svetlana
Kolodynskaja

auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Novopolocko muzikos mokykla

    32

 

Irina
Kostiučenko

grupės auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštesnysis;
Vilniaus pedagoginė mokykla

    20

 

Svetlana
Naguj

 auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Rogačiovo pedagoginė mokykla

    26

 

Liudmila Ovčarenko

 auklėtoja;
grupės auklėtoja budinčioje grupėje;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštasis;
Uralo pedagoginis institutas

    31

 

Liudmila

Peresada

 auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    spec. vidurinis;
Volgogradsko
pedagoginė mokykla

    29

 

Ina

Semenej

grupės auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo auklėtoja

    aukštasis;
Vilniaus pedagoginis
institutas

    13

 

Olga

Trokš

 auklėtoja;
ikimokyklinio ugdymo vyresnioji auklėtoja

    aukštesnysis; Vilniaus aukštesnioji
pedagogikos mokykla

    15