Mažieji turistai

Pasaulinė turizmo diena minima rugsėjo 27 dieną. Ši diena švenčiama siekiant visame pasaulyje paskatinti turizmą, užmegzti kultūrinius ryšius. Įvairiose šalyse šią dieną rengiami festivaliai, organizuojami turistiniai maršrutai. Turizmas – tai prasmingas ir sveikas laisvalaikio leidimo būdas. Mes taip pat pakvietėme pakeliauti mūsų vyresnius ugdytinius laikantis visų būtinų saugumo reikalavimų bei rekomendacijų ekstremaliosios situacijos metu (dėl COVID19).

Savo kelionės maršrute vaikai linksmai žygiavo, atliko apšilimo mankštą, nusileido nuo kalno, perėjo per upę, pelkę, įveikė visas kitas kliūtis – voratinklį, rąstus ir galų galę miške sutiko miškininką, kuriam pagelbėjo su šiukšlių surinkimų ir susipažino su teisingo miške elgesio taisyklėmis. Na ir aišku pasmaguriavo savo atneštinėmis ir karšta arbata.

SVEIKATIADA

  Šiais metais mūsų įstaiga įsitraukia į Respublikinį projektą “Sveikatiada”, kuris ugdo (propaguoja) jaunosios kartos sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius. Projektas bus įgyvendinamas trimis

Plačiau »