Kaip pasakos traukia vaikus

Penktadienį, spalio 1 d., Pas „Gandriukai“ grupės vaikinus atėjo tikras Pasakotojas (STORYTELLER)! Susitikimas įvyko darželio muzikos salėje. O atmosfera pati pasakiškiausia: jauki erdvė, pritemdyta šviesa nuo abažūro lempos, svečias fotelyje po išraiškinga kepure, užsiklojęs antklode …

Pasakotojas užmezgė pažintį su vaikais, surengė smagų apšilimą, kad pagaliau pabustume iš dienos miego. Ir kai visi atsisėdo ant kėdučių, kaip tikrame mažame teatre, Pasakotojas maloniu, kerinčiu balsu ėmė mums skaityti knygą. Ši knyga, pasirodo, buvo išleista visai neseniai, todėl tapome jos pristatymo liudininkais.
Kartu su knygos herojais – Timu ir Lelija – leidomės į kosmoso kelionę po mūsų visatą: susipažinome su Saulės sistemos planetomis, sužinojome daug įdomių dalykų apie žvaigždes – dideles ir mažas, žvaigždynus, meteorus ir meteoritus. Vaikai susižavėjus klausėsi, atsakinėjo į klausimus ir patys klausinėjo. Taigi iš mažos pasakos, kurioje yra daug mokslinių faktų, išdėstytų paprasta kalba, vaikai daug išmoko ir puikiai praleido laiką.
Mūsų herojus – PASAKOTOJAS – vaikinas Andrejus iš Rygos, įdomus žmogus, puikus aktyvistas daugelyje sričių. Jo gyvenimo kredo – skatinti meilę knygoms, motyvuoti, populiarintii skaitymą. Šiuo metu jis gyvena Visagine ir įgarsina garso knygą.
Ačiū Artiomo Fedorovo tėvams – Anastasijai ir Artūrui, kad jie suorganizavo susitikimą, saldainius ir kukurūzų spragėsius, kurie buvo paruošti čia pat salėje, vaikų akivaizdoje. Kaip smagu vaikams buvo aktyvių tėvų dėka tapti tikros pasakos dalimi!

SVEIKATIADA

  Šiais metais mūsų įstaiga įsitraukia į Respublikinį projektą “Sveikatiada”, kuris ugdo (propaguoja) jaunosios kartos sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius. Projektas bus įgyvendinamas trimis

Plačiau »