Tarptautinė online konferencija „Stiprus ir sveikas nori augti kiekvienas vaikas“

2021 m. lapkričio 17 d. Visagino lopšelis – darželis „Auksinis gaidelis“  ir Visagino šveitimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę tarptautinę konferenciją „Stiprus ir sveikas nori augti kiekvienas vaikas“. Konferencija skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams. Konferencijoje  dalyvavo beveik 80 dalyvių,  Visagino  vaikų lopšelių – darželių: „Ąžuoliukas“, „Auksinis raktelis“, „Kūlverstukas“, „Auksinis gaidelis“ (VPC) bei Daugpilio miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų Nr. 32 ir  Nr. 14 vadovai, pedagogai.

Konferencijos metu buvo aptartos temos: projektinės veiklos galimybės, sportinė veikla,  didaktiniai žaidimai kitos metodinės priemonės skirtos vaikų sveikatingumo skatinimui. 

Organizatoriai džiaugiasi, kad mums pavyko. Dalyviai gi džiaugiasi, kad galėjo pasidalinti darbo patirtimi, pasisemti naujų idėjų ir susitiko virtualiai su savo draugais.

Dalyviai nutarė, kad  tokie susitikimai ZOOM platformoje turi tapti tradicija.

Dėkojame, kad dalyvavote mūsų organizuotoje tarptautinėje konferencijoje.

Dalinamės vaizdo įrašų. Kviečiame žiūrėti.

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »