Tarptautinė online konferencija „Stiprus ir sveikas nori augti kiekvienas vaikas“

2021 m. lapkričio 17 d. Visagino lopšelis – darželis „Auksinis gaidelis“  ir Visagino šveitimo pagalbos tarnyba organizavo nuotolinę tarptautinę konferenciją „Stiprus ir sveikas nori augti kiekvienas vaikas“. Konferencija skirta ikimokyklinio, priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams. Konferencijoje  dalyvavo beveik 80 dalyvių,  Visagino  vaikų lopšelių – darželių: „Ąžuoliukas“, „Auksinis raktelis“, „Kūlverstukas“, „Auksinis gaidelis“ (VPC) bei Daugpilio miesto ikimokyklinių ugdymo įstaigų Nr. 32 ir  Nr. 14 vadovai, pedagogai.

Konferencijos metu buvo aptartos temos: projektinės veiklos galimybės, sportinė veikla,  didaktiniai žaidimai kitos metodinės priemonės skirtos vaikų sveikatingumo skatinimui. 

Organizatoriai džiaugiasi, kad mums pavyko. Dalyviai gi džiaugiasi, kad galėjo pasidalinti darbo patirtimi, pasisemti naujų idėjų ir susitiko virtualiai su savo draugais.

Dalyviai nutarė, kad  tokie susitikimai ZOOM platformoje turi tapti tradicija.

Dėkojame, kad dalyvavote mūsų organizuotoje tarptautinėje konferencijoje.

Dalinamės vaizdo įrašų. Kviečiame žiūrėti.

SVEIKATIADA

  Šiais metais mūsų įstaiga įsitraukia į Respublikinį projektą “Sveikatiada”, kuris ugdo (propaguoja) jaunosios kartos sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įpročius. Projektas bus įgyvendinamas trimis

Plačiau »