Ginti. Saugoti. Padėti.

Nuoširdžiai dėkojame visos mūsų darželio bendruomenės vardu Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino skyriaus bendruomenės pareigūnėms Onutei Pernavienei ir Oksanai Rožkovai už labai įdomią susitikimą su mūsų darželio priešmokyklinės grupės vaikais. Vaikai buvo labai įsitraukę, sudominti. Policininko profesija iš arti praplėtė jų pasaulėžiūrą ir leido suprasti, koks atsakingas, svarbus ir reikalingas yra šis darbas.

 

Šeima – didžiausia vertybė

Šiltą gegužės 17 dienos popietę mūsų darželyje buvo minima šeimos diena. Kiemelyje rinkosi vaikučiai, tėveliai, seneliai, broliukai, sesutės. Svečius pasitiko įvairūs personažai. Šventė prasidėjo dainomis

Plačiau »

Mūsų kelionė į Visagino TVPMC

Gegužės 16 d. Visagino lopšelio-darželio ,,Auksinis gaidelis” priešmokyklinių grupių ,,Gandriukai” ir ,,Saulėgrąžiukai” ugdytiniams buvo organizuota ekskursija į Visagino technologijų ir verslo centrą. Visagino TVPMC direktoriaus

Plačiau »